Поліція Тернопільщини адаптована до прийому громадян з інвалідністю (ФОТО)

Поліція Тернопільщини адаптована до прийому громадян з інвалідністю (ФОТО). тернопільщина, поліція, робоче місце, суспільство, інвалідність

Щоб підтримати та надати можливість адаптуватися в суспільстві нашим захисникам та цивільним, які постраждали від війни, у Головному управлінні поліції Тернопільської області облаштували нові робочі місця.

Наразі серед цивільного персоналу в поліції працює 12 людей з інвалідністю. Серед них троє ветеранів війни. Цьогоріч операторами лінії “102” працевлаштувалися Назар Вікторовський та Андрій Дудар. Обидва чоловіки з початку повномасштабного вторгнення добровольцями стали на захист України. Під час несення служби на Донеччині отримали важкі поранення.

“Я дуже радий, що є така робота. Друзі підказали, що є вакансія в поліції і я одразу погодився, бо роботу таким як я важко знайти”, – каже Назар.

Поліція Тернопільщини адаптована до прийому громадян з інвалідністю. тернопільщина, поліція, робоче місце, суспільство, інвалідність

Тернополянин втратив обидві ноги, але не втратив жаги до життя. У цивільному житті чоловік працював помічником машиніста тепловоза. 28 лютого 2022 року він вступив добровольцем до лав Збройних Сил України, а вже 9 липня поблизу Бахмута отримав важке поранення.

“У будинок, де я був, прилетіли ракети. Під завалами я провів 19 годин. Мене витягнули, але ніг врятувати не змогли”, – розповів Назар.

Чоловік пережив уже сім операцій, у нього відмовляли нирки, його “накривала” важка депресія, але він вистояв і йому пощастило потрапити на протезування у Нідерланди. Тепер він працює в поліції Тернопільщини.

Андрій Дудар в органах внутрішніх справ з 2004 року. У 2014, коли почалася неоголошена війна, він у складі зведеного загону виконував бойові завдання у Попасній. Отримав поранення. У 2016 році Андрій вийшов на пенсію через інвалідність. Проте після повномасштабного вторгнення росії чоловік вступив до лав ЗСУ. Спочатку ніс службу на кордоні Сумської області, а потім його підрозділ перекинули в Часів Яр.

Поліція Тернопільщини адаптована до прийому громадян з інвалідністю. тернопільщина, поліція, робоче місце, суспільство, інвалідність

“Ми боронили нашу державу від російського загарбника на околицях міста Часів Яр – канал Сіверський Донець-Донбас. І вже там я отримав своє друге осколкове поранення в кисть правої руки. Я одразу не усвідомив, що поранений і евакуйовував побратима. А вранці потрапив до медиків, які констатували поранення. Після цього почалися лікарні, відновлення та реабілітація”, – згадує Андрій.

Повернутися до повноцінного життя їм допомогла нова робота та рідні. Вдома на чоловіків чекають люблячі родини. У Андрія – троє дітей та онучка, а в Назара маленька донечка.

“Ми цим людям вдячні за їхню мужність та відвагу. Вони пішли на фронт добровольцями. І надалі, попри проблеми зі здоров’ям, хочуть бути корисними суспільству. Тож ми будемо максимально давати їм таку можливість та підтримувати”, – зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

За матеріалами
Відділу комунікації поліції
Тернопільської області

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*