Понад 100 вакансій для людей з інвалідністю пропонують роботодавці Кіровоградщини

Понад 100 вакансій для людей з інвалідністю пропонують роботодавці Кіровоградщини. кіровоградщина, вакансія, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

З початку 2020 року послуги Кіровоградської обласної служби зайнятості отримували 907 безробітних осіб з інвалідністю. Загалом, з них були працевлаштовані 107 осіб. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовані 3 особи з інвалідністю, повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Кількість залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 32 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості цьогоріч проходило 23 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримав 780 безробітний, з числа осіб з інвалідністю.

Станом на 04 червня 2020 року, кількість вакансій, на які можуть бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становить 121 одиницю за 61 професією.

Найбільша кількість вакансій представлена за такими професіями:

  • слюсар з механоскладальних робіт – 11 вакансій;
  • двірник – 6 вакансій;
  • електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах – 4 вакансії;
  • машиніст (кочегар) котельної – 4 вакансії;
  • робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва – 4 вакансії.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*