Понад 200 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю відвідали інформаційні заходи служби зайнятості Кіровоградщини

Понад 200 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю відвідали інформаційні заходи служби зайнятості Кіровоградщини. кіровоградщина, працевлаштування, служба зайнятості, учасник ато/оос, інвалідність

З 30 листопада по 04 грудня 2020 року, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості проводилися заходи сприяння зайнятості осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС. У рамках заходів відбулася низка інформаційних, довідкових, просвітницьких та інших заходів, спрямованих на прискорення працевлаштування даної категорії громадян.

За ініціативою обласної служби зайнятості проведено ряд організаційних та інформаційно-консультаційних заходів, спрямованих на розв’язання соціальних проблем громадян з інвалідністю та забезпечення їх трудової та професійної реабілітації. Зокрема, було проведено близько 20 тематичних семінарів, нарад та ділових зустрічей з роботодавцями, 7 міні-ярмарок вакансій. У зазначених заходах узяли участь 18 представників органів влади та місцевого самоврядування, управлінь соціального захисту, представників військкоматів та 83 роботодавця.

Фахівцями обласної служби зайнятості, під час проведення семінарів для роботодавців та інших інформаційних заходів, постійно проводиться інформування роботодавців про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з інвалідністю та розглядається можливість подальшої співпраці з центрами зайнятості та філіями у напрямку укомплектування робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, у тому числі з компенсацією роботодавцеві єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З метою ознайомлення шукачів роботи з інвалідністю з послугами державної служби зайнятості, підвищення мотивації до працевлаштування та повернення їх до продуктивної праці, центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості проведено 32 заходи: міні-ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості, семінари та вебінари за участі осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС, тренінги, майстер-класи, профконсультаційні заходи. У зазначених заходах узяли участь 216 осіб з інвалідністю, 169 учасників АТО/ООС та близько 10 представників соціальних партнерів.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*