Посадовці ОДА вивчають та аналізують роботу підприємств, засновниками яких є громадські організації осіб з інвалідністю

Посадовці ОДА вивчають та аналізують роботу підприємств, засновниками яких є громадські організації осіб з інвалідністю. івано-франківськ, світлана онищук, утог, утос, підприємство

Посадовці ОДА вивчають та аналізують роботу підприємств, засновниками яких є громадські організації осіб з інвалідністю. івано-франківськ, світлана онищук, утог, утос, підприємство

5 лютого заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук відвідала підприємства, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Перше підприємство, яке відвідала посадовець спільно із комісією з питань діяльності підприємств та організацій області, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю – це Івано-Франківське учбово виробниче підприємство УТОГ, яке засноване Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Українське товариство глухих».

«У нашій області працює шість таких підприємств – це ті виробництва, які створені громадськими організаціями, де працюють люди з інвалідністю. В обласній державній адміністрації є комісія, яка надає податкові пільги цим виробничим організаціям. Сьогодні спільно із цією комісією ми вирішили відвідати ці підприємства. Нам необхідно ознайомитись з їх роботою, поспілкуватися з працівниками цих виробництв, зокрема, із людьми з інвалідністю та вивчити умови їх праці. Ми повинні проаналізувати проблемні питання цих підприємств та зі сторони облдержадміністрації максимально забезпечити їх вирішення», – зауважила Світлана Онищук.

Також посадовець зазначила, що вироби, які виготовляються на учбово-виробничому підприємстві УТОГ надзвичайно високої якості. Тож необхідно максимально підтримувати нашого вітчизняного товаровиробника і водночас сприяти саме тим підприємствам, які створюють нові робочі місця й забезпечують працевлаштування осіб з інвалідністю.

«Це підприємство створене для реабілітації та працевлаштування інвалідів по слуху. На даний час на підприємстві працює 92 людей, з них 65 інвалідів. В основному тут виготовляють швейну продукцію – це жіночий, легкий, медичний, військовий одяг та інше. Наша продукція для іноземного та внутрішнього ринків. Налагоджується співпраця із обласною державною адміністрацією задля вирішення проблемних питань, зокрема й збільшення виробництва», – розповів директор учбово-виробничого підприємства УТОГ Всеукраїнської громадської організації «Українське товариство глухих» Ігор Остяк.

Під час робочої зустрічі акцентували увагу на виконанні завдань, поставлених Указом Президента України від 3 грудня 2019 року № 875/2019 «Про підвищення ефективності заходів у сфері прав осіб з інвалідністю», зокрема, наданні практичної допомоги підприємствам, засновниками яких є громадські організації із захисту прав осіб з інвалідністю, реалізації продукції їх виробництва, зміцненні їх матеріально-технічної бази та забезпеченні максимального працевлаштування інвалідів.

Йшлося й про поліпшення умов праці для осіб з інвалідністю, створення для них реабілітаційного центру та їх соціальний захист.

Додамо, що з робочим візитом посадовці також відвідали Івано-Франківське учбово-виробниче підприємство УТОС Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих», підприємство «ІНІН» Всеукраїнської організації інвалідів «Союз осіб з інвалідністю України», підприємство «НАІР» Івано-Франківської обласної організації громадської організації «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики».

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*