Поєднання зусиль служби зайнятості та роботодавців допомагає та сприяє працевлаштуванню осіб з інвалідністю

Поєднання зусиль служби зайнятості та роботодавців допомагає та сприяє працевлаштуванню осіб з інвалідністю. петрово, обмеженими фізичними можливостями, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, computer, laptop, clothing, man, human face, people, office building, woman, smile. A group of people looking at a laptop

Одним з актуальних питань служби зайнятості на сьогодні залишається проблема рівноцінного входження у суспільство людей з обмеженими фізичними можливостями.

Поєднання зусиль фахівців служби зайнятості та соціальних партнерів допомагає в найкоротші терміни вирішити проблеми працевлаштування осіб з інвалідністю. Працівники Петрівського районного центру зайнятості постійно тримають на контролі працевлаштування даної категорії людей.

Прикладом цього є історія пані Ірини, інваліда 3 гр.

У грудні 2016 року Ірина звернулася до центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Розв’язати проблему безробіття допомогло стажування безпосередньо на робочому місці. І вже на початку липня цього року жінка працевлаштувалася у СВК “А/ф Маріампольська” на посаду прибиральника службових приміщень (згідно рекомендацій МСЕК).

На сучасному ринку праці особі з інвалідністю не просто знайти роботу, проте маючи велике бажання і працелюбність – успіх неодмінно прийде.

Т.Біденко, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*