Працевлаштування людей з інвалідністю

Працевлаштування людей з інвалідністю. безробітний, кар’єрна радниця, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Працевлаштування людей з інвалідністю. безробітний, кар’єрна радниця, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Успішні історії працевлаштування людей з інвалідністю додають впевненості іншим шукачам роботи даної категорії, мотивують та навчають наполегливості на шляху до досягнення мети. Саме такою є історія Юрія Діхтяря, який завдяки цілеспрямованості та допомоги фахівців служби зайнятості зміг реалізуватися на місцевому ринку праці

У вересні 2023 року мешканець Вербківської сільської територіальної громади Юрій Діхтярь, інженер з охорони праці, був змушений звільнитися. Маючи інвалідність І групи, чоловік хотів якнайшвидше відновити трудову діяльність.

Самостійний пошук підходящої вакансії позитивного результату не дав, тому Юрій звернувся за допомогою у працевлаштуванні до фахівців Павлоградської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Під час першої зустрічі із безробітним кар’єрна радниця з’ясувала його професійний досвід, освіту, фахові навички, рекомендації медико-соціальної експертної комісії та дізналася про особисті бажання клієнта. На основі цих даних, фахівчиня розпочала пошук підходящої вакансії.

Серед запропонованих Юрію варіантів, він зацікавився посадою кур’єра Філії «Вантажно-транспортного підприємства «Павлоградвантажтранс» ПАТ ДТЕК ПВ. Вакансія була створена саме для людей з робочою групою інвалідності. Чоловіка зацікавила така пропозиція і він вирішив зустрітися з роботодавцем для обговорення умов та специфіки потенційної роботи.

За результатами співбесіди чоловік наприкінці жовтня поточного року був працевлаштований. На робочому місці Юрій швидко адаптувався та зарекомендував себе старанним та відповідальним, адже виконує свої професійні обв’язки якісно та із задоволенням.

Нещодавно від Юрія надійшла подяка за професійний підхід до виконання своїх обов’язків на адресу фахівців служби зайнятості.

Шукаєте роботу, бажає навчатися, змінити професію або започаткувати власний бізнес? Звертайтесь до фахівців найближчого центру зайнятості.

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.

Telegram-канал служби зайнятості https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*