Працювати та реалізовувати свій потенціал: у Світловодську, після вивільнення з РДА, колишня безробітна стала методистом

Працювати та реалізовувати свій потенціал: у Світловодську, після вивільнення з РДА, колишня безробітна стала методистом. світловодськ, безробітна, методист, суспільство, центр зайнятості

Працювати та реалізовувати свій потенціал: у Світловодську, після вивільнення з РДА, колишня безробітна стала методистом. світловодськ, безробітна, методист, суспільство, центр зайнятості

«Жити повноцінним життям – працювати та реалізувати свій потенціал», – таке життєве кредо має мешканка Світловодщини Ольга Михайленко.

«Головне, щоб будь-яка людина, у тому числі й та, яка має вади здоров’я, мала мету та прагнення, відчувала себе потрібною у суспільстві і мала можливість своєю працею приносити користь», – стверджує колишня безробітна О. Михайленко, яка нині працює методистом комунальної установи.

Після ліквідації управління агропромислового розвитку Світловодської районної державної адміністрації, жінка залишилась без роботи. Ольга Миколаївна вирішила шукати роботу, яка б відповідала її освіті та досвіду, за допомогою міськрайонній філії обласного центру зайнятості.

Під час розмови з кар’єрним радником було з’ясовано, що пані Ольга закінчила Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, у якому здобула кваліфікацію «Агроном». Увесь трудовий шлях жінки був присвячений аграрній сфері. На своєму останньому місці роботи у Світловодській райдержадміністрація, працюючи на державній службі, Ольга Миколаївна здобула чималий досвід методичної роботи, вирішувала низку актуальних питань, що пов’язані із здійсненням заходів щодо соціально-економічного розвитку території, функціонуванням галузей господарського комплексу та розв’язанням проблем у соціальній сфері. Саме ці здобуті раніше знання, навички та досвід допомогли жінці працевлаштуватися.

Під час прийому кар’єрна радниця обговорила з пані Ольгою її професійні спрямування, разом вони скорегували резюме безробітної, розглянули етапи підготовки до співбесіди з роботодавцем, словом, напрацювали стратегію пошуку роботи. І результат не забарився. Пані Ользі було запропоновано вакансію методиста, яка була актуальною у комунальній установі «Центр із обслуговування закладів та установ» Світловодської районної ради. Жінка з радістю погодилась. «Переконатися у тому, що ця робота дійсно саме моя, допомогло стажування безпосередньо на робочому місці. Досвідчені фахівці комунальної установи допомогли мені швидко опанувати те, що, перший час, було незрозумілим. Я з усим впоралася», – згадує жінка.

На даний час Ольга Миколаївна успішно працює у освітянській сфері, продовжує опановувати нові знання, виконувати поставленні завдання та приймати рішення, що спрямовані на розвиток освітніх комунальних закладів.

Лариса Шевченко, заступник директора Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*