Прес-реліз: Кар’єрний радник – особистий агент клієнта служби зайнятості

Прес-реліз: Кар’єрний радник – особистий агент клієнта служби зайнятості. лисичанськ, кар’єрний радник, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність, person, clothing, indoor, laptop, library, working, computer. A group of people looking at a computer

Прес-реліз: Кар’єрний радник – особистий агент клієнта служби зайнятості. лисичанськ, кар’єрний радник, працевлаштування, служба зайнятості, інвалідність

З початку 2019 року Державна служба зайнятості запровадила інститут кар’єрного радника, який передбачає новий підхід в обслуговуванні клієнтів. Сьогодні в роботі за новим підходом з шукачами роботи є чимало позитивних прикладів.

Кар’єрні радники Лисичанського міського центру зайнятості усвідомлюють своє головне завдання – індивідуальний підхід до кожного клієнта у плануванні кар’єри. Саме вивчення індивідуальної ситуації клієнта допомогло кар’єрному раднику Марині Булах вирішити питання працевлаштування особи з інвалідністю Віталія Байдіна, який звернувся до Лисичанського міського центру зайнятості у січні цього року після звільнення за станом здоров’я з ВП «Шахта ім. Г.Г.Капустіна» ПАТ «Лисичанськвугілля».

Маючи за плечима десять років підземного стажу, освіту та досвід роботи електрослюсарем підземним, чоловік був розгублений, і не знав яку роботу йому тепер шукати. Кар’єрний радник запропонувала Віталію Байдіну соціальний супровід при працевлаштуванні та на робочому місці за підходом кейс-менеджменту. Під час роботи над індивідуальним планом працевлаштування безробітному допомогли усвідомити особисті якості й здібності, розглянути свої навички та вміння у професійному розрізі. Віталію Байдіну також надали допомогу у складанні резюме, написанні супровідного листа та скерували на ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

Після проходження запропонованого кар’єрним радником курсу підвищення кваліфікації «Робота на сучасній комп’ютерній техніці» чоловік працевлаштувався до ТОВ “ТКК “ФРАЙ” менеджером зі збуту. Кар’єрний радник Марина Булах і надалі буде підтримувати клієнта та за необхідності надаватиме підтримку в адаптації до робочого місця.

Довідки за тел.: Наталія Ситнік, 099-670-11-30

Відділ інформаційної роботи ЛОЦЗ

Луганський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*