Протягом 2020 року службою зайнятості Кіровоградщини працевлаштовано близько 300 осіб з інвалідністю

Протягом 2020 року службою зайнятості Кіровоградщини працевлаштовано близько 300 осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, human face, indoor, person, laptop, clothing, people, man, group, computer, working. A group of people sitting at a table with a laptop

Протягом січня-грудня 2020 року послуги міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості отримували 1763 безробітних особи з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням служби зайнятості області, становила 299 осіб, що на 22,5% менше, ніж у січні-грудні 2019 року. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного внеску працевлаштовано 5 осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 75 осіб, що на 46,4% менше, ніж у січні-грудні 2019 року.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості у січні-грудні 2020 року проходили 49 безробітних осіб, що на 47,9% менше, ніж у січні-грудні 2019 року.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 1655 безробітних осіб з інвалідністю, що на 16,7% більше, ніж у січні-грудні 2019 року.

Протягом 2020 року службою зайнятості Кіровоградщини працевлаштовано близько 300 осіб з інвалідністю. кіровоградщина, безробітний, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Станом на 1 січня 2021 року кількість безробітних осіб з інвалідністю становила 778. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 89 одиниць, що на 40,3 % менше ніж за аналогічний період минулого року.

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*