Рівненська служба зайнятості надає послуги особам з інвалідністю

Рівненська служба зайнятості надає послуги особам з інвалідністю. рівне, безробітний, послуга, служба зайнятості, інвалідність

У січні-червні 2023 року послугами служби зайнятості скористалися 859 осіб з інвалідністю. Статус безробітного мали 813 осіб, з них 526 осіб отримували допомогу по безробіттю. Профінформаційними послугами скористалися 590 безробітних осіб з інвалідністю.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 165 осіб з інвалідністю, з них 2 особи працевлаштовано на нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат суб’єктами малого підприємництва у розмірі єдиного внеску та 3 особи працевлаштовано з компенсацією 50% фактичних витрат на оплату праці за працевлаштування безробітних.

Професійне навчання проходили 48 безробітних осіб з інвалідністю. Зареєстровані безробітні з інвалідністю опановували професії адміністратора, водія автотранспортних засобів, касира (на підприємстві, в установі, організації), манікюрника, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, коваля ручного кування, а також навчались на курсах цільового призначення за різними напрямами.

З метою подальшого навчання окремих категорій громадян Рівненською обласною службою зайнятості з початку року було видано 4 ваучери особам з інвалідністю.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 11 осіб з інвалідністю.

Станом на 1 липня 2023 року продовжували отримувати послуги служби зайнятості 316 осіб з інвалідністю, 295 з яких мали статус безробітного, з них 146 осіб отримували допомогу по безробіттю.

За більш детальною інформацією можна звернутися у місцевий підрозділ служби зайнятості Рівненщини, наш Telegram-канал підтримки: https://t.me/PidtrimkaDcz16Rivne, або на «гарячу» лінію Рівненського ОЦЗ +38096-539-53-59.

Рівненський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*