Роботодавців, які не працевлаштували осіб з інвалідністю, тримають на контролі

Роботодавців, які не працевлаштували осіб з інвалідністю, тримають на контролі. лисичанськ, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність, indoor, wall, ceiling, floor, computer, room, chair, furniture, clothing, laptop. A group of people in a room

Роботодавців, які не працевлаштували осіб з інвалідністю, тримають на контролі. лисичанськ, працевлаштування, роботодавець, семінар, інвалідність

Для 26 роботодавців міста Лисичанськ, у яких за даними Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів не виконаний норматив з працевлаштування людей з інвалідністю, 28 листопада в Лисичанському міському центрі зайнятості провели семінар: «Окремі питання регулювання праці осіб з інвалідністю в Україні».

Захід відбувся за участю ГУ Держпраці в Луганській області та УПСЗН Лисичанської міської ради. Під час проведення розглянули питання правового регулювання та захисту праці осіб з інвалідністю, надання звітності до Фонду соціального захисту інвалідів.

Представники роботодавців отримали консультації щодо організації праці людей з інвалідністю. Всім учасникам було надано професійний склад таких осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. Також роботодавців запросили 3 грудня на Ярмарок вакансій, спеціально організований для цієї категорії безробітних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*