Служба зайнятості особам з інвалідністю

Служба зайнятості особам з інвалідністю. новобузький районний центр зайнятості, декада зайнятості, працевлаштування, роботодавці, семінар, інвалідність, indoor, furniture, desk, person, computer, clothing, chair, office building, room, conference room. A group of people in a room

Служба зайнятості особам з інвалідністю. новобузький районний центр зайнятості, декада зайнятості, працевлаштування, роботодавці, семінар, інвалідністьДолучились до проведення Всеукраїнської декади зайнятості для людей з інвалідністю й фахівці Новобузького районного центру зайнятості. Протягом декади було проведено ряд заходів як з безробітними, так й соціальними партнерами та роботодавцями району, протягом яких підбивали підсумки вже проведеної роботи та визначали шляхи подальшої роботи.

Так, під час семінару для роботодавців «Збереження та створення нових робочих місць для осіб з інвалідністю» фахівці центру наголосили на тому, що з метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надається компенсація витрат єдиного соціального внеску. Протягом 2016 року було компенсовано витрати єдиного соціально внеску за 18 працівників на таких підприємствам району як: ФОП Коновалов С.А., ФОП Ярощук О.С., ПП «Дакі», ФОП Борохов І.В.

Звернули увагу й на нові сервіси служби зайнятості такі, як відеорезюме, онлайн-співбесіда, презентація роботодавця та робочого місця, запровадження яких спрямовано на прискорення працевлаштування безробітних та заповнення вакансій поданих роботодавцями.

«Активне соціальне життя, до якого прагнуть люди з інвалідністю, це перш за все – гідне робоче місце» – зазначила директор Новобузького РЦЗ Світлана Коврига під час заходу із соціальними партнерами.

Людьми з інвалідністю опікується чимало організацій та соціальних партнерів: роботодавці, управління соціального захисту населення, Фонд соціального захисту інвалідів, медико-соціальна експертиза та ін. Тому є дуже важливим той факт, щоб між даними організаціями була тісна співпраця у наданні адресної допомоги кожному, хто її потребує.

С. Помінчук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузького РЦЗ

Миколаївський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*