Соціальний супровід – запорука успішного працевлаштування людей з інвалідністю

Соціальний супровід – запорука успішного працевлаштування людей з інвалідністю. покров, працевлаштування, служба зайнятості, фахівець, інвалідність, person, sitting, laptop, computer, clothing, working, people, older. A group of people sitting at a table using a laptop computer

Сьогоднішня історія про жінку, яка завдяки своєчасній підтримці фахівців служби зайнятості та індивідуальному підходу повірила у власні сили та отримала бажану роботу!

Фахівці Покровської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості активно працюють над працевлаштуванням людей з інвалідністю, як результат – з початку 2020 року спеціалісти забезпечили підходящим місцем роботи 2-х осіб зазначеної категорії, однією з яких є Валерія.

Молода жінка перебувала в активному пошуку роботи, але стан здоров’я ускладнював процес працевлаштування.

Зневірившись у власних силах Валерія звернулася по допомогу до фахівців Філії, які відразу запропонували їй соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту. До того ж виявилося, що молода жінка виховує дитину та одночасно здобуває вищу освіту на заочній формі навчання.

Перше, що зробили фахівці – організували зустріч безробітної з психологом «Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», де Валерії надали психологічну підтримку.

Перебуваючи на обліку у центрі зайнятості, жінка систематично отримувала профконсультаційні та профінформаційні послуги, брала участь у різноманітних заходах, семінарах, тренінгах та разом зі спеціалістами склала сучасне резюме та відеорезюме; ознайомлювалася з актуальними вакансіями.

Результат спільних зусиль фахівців Філії та безробітної не забарився – жінці запропонували працевлаштування на посаду бактеріолога міського комунального підприємства «Покровводоканал».

Стажування Валерія пройшла успішно, за цей час вона адаптувалась на робочому місці і зміни в житті вже не лякали її. У лютому 2020 року, вона була працевлаштована на постійне робоче місце згідно її індивідуальної програми реабілітації.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*