Тепер люди з інвалідністю можуть простіше знаходити роботу

Тепер люди з інвалідністю можуть простіше знаходити роботу. work.ua, додатковий функціонал, кандидат, роботодавець, інвалідність, screenshot, abstract, internet, template, graphic. A screenshot of a cell phone

Тепер люди з інвалідністю можуть простіше знаходити роботу. work.ua, додатковий функціонал, кандидат, роботодавець, інвалідність

Завдяки новому функціоналу на Work.ua роботодавці та кандидати з інвалідністю зможуть легше знаходити один одного.

Опитування Work.ua виявило, що 78% зареєстрованих на сайті роботодавців готові взяти на роботу людину з інвалідністю. Та більшість з них не знає, де і як шукати таких кандидатів, навіть, коли є така потреба за законом. Тому ми зробили додатковий функціонал, що вирішує цю проблему.

Які нові можливості з пошуку роботи з’явилися у людей з інвалідністю?

  • Відтепер можна прямо в своєму резюме зробити відмітку про наявність інвалідності. Так роботодавці швидше знайдуть потрібних кандидатів у базі за фільтром «З інвалідністю». Це дозволить будь-якому спеціалісту з інвалідністю заявити про себе, а роботодавцю — швидше знайти потрібного співробітника.
  • Крім того, кандидати з інвалідністю самі можуть знаходити вакансії, на які роботодавці готові взяти таких працівників. Для цього треба вибрати в розширеному пошуку вакансій фільтр «Людям з інвалідністю».

Якщо серед ваших друзів чи знайомих є люди з інвалідністю, поділіться з ними цією новиною. Ми сподіваємося, що цей крок допоможе людям з інвалідністю швидше знайти роботу.

Work.ua

Одна репліка к “Тепер люди з інвалідністю можуть простіше знаходити роботу”

  1. важная информация!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*