Торік понад 70 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нову професію

Торік понад 70 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нову професію. кіровоградщина, безробітний, професійне навчання, центр зайнятості, інвалідність, person, laptop, computer, man, clothing, indoor, smile, human face, working. A man using a laptop computer

Торік понад 70 мешканців Кіровоградщини з інвалідністю здобули нову професію. кіровоградщина, безробітний, професійне навчання, центр зайнятості, інвалідність

Служба зайнятості організовує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян з інвалідністю, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

Протягом 2018 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 76 осіб з особливими потребами з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 4-х навчальних закладів та 45 підприємств області.

У 2018 році професійне навчання осіб з інвалідністю проводилось за 33 професіями, спеціальностями та напрямами. Зокрема, безробітні мешканці Кіровоградщини з особливими потреба навчались на адміністратора, бухгалтера, водія автотранспортних засобів, електрогазозварника, кухаря, перукаря, продавця продовольчих товарів, оператора служби перевезень, обліковця, охоронника, робітника фермерського господарства, сестри медичної, тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, швачки тощо.

За груповою формою в навчальних закладах проходили навчання 20 осіб. Постійно організовується професійне навчання осіб з особливими потребами безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 56 осіб з інвалідністю на підприємствах області. Працевлаштовані після закінчення навчання 75 осіб.

В. Бернікова, начальник відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*