У Чернівцях презентували фотовиставку Кожен має право на працю (ФОТО, ВІДЕО)

У Чернівцях презентували фотовиставку Кожен має право на працю (ФОТО, ВІДЕО). чернівці, працевлаштування, проєкт, фотовиставка, інвалідність

У Чернівцях презентували фотовиставку Кожен має право на працю. чернівці, працевлаштування, проєкт, фотовиставка, інвалідність

На фотовиставці представлено близько 30 фотографій, головними героями яких є люди з інвалідністю

29 січня 2021 року в Чернівцях на вул. Ольги Кобилянської презентували мотиваційну фотовиставку про працевлаштування людей з інвалідністю “Кожен має право на працю”.

– Насправді інвалідність не є приводом для того, аби не самореалізуватися. Тобто ми хочемо показати виставкою “Кожен має право на працю” те, що справді кожен має право на працю, – зазначила громадська активістка, волонтер Марія Нікітіна.

На фотовиставці представлено близько 30 фотографій, головними героями яких є люди з інвалідністю, що знайшли своє покликання і зуміли самореалізуватися в сучасних умовах.

– Ми проводимо фотовиставку в рамках проєкту “Інклюзивні робочі місця”. Даний проєкт ми реалізовуємо для того, щоб актуалізувати тему працевлаштування людей з інвалідністю в нашому суспільстві, сприяти налагодженню діалогу влади, бізнесу та безпосередньо людей з інвалідністю з метою працевлаштування, – розповів голова громадської організації “Захист” Богдан Бойко.

Фото та відео Артема Артеменка

Погляд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*