У Франківську прийняли програму розвитку соціального підприємництва на 2021-2023 роки (ВІДЕО)

У Франківську прийняли програму розвитку соціального підприємництва на 2021-2023 роки (ВІДЕО). івано-франківськ, розвиток, соціальне підприємництво, суспільство, інтеграція

У місті хочуть створити сприятливі умови розвитку соціального бізнесу.

У Франківську прийняли програму розвитку соціального підприємництва на 2021-2023 роки. івано-франківськ, розвиток, соціальне підприємництво, суспільство, інтеграція

У Франківську вони не просто заробляють, але й інтегрують у суспільство людей з інвалідністю, спрямовують левову частину свого прибутку на реалізацію локальних соціальних ініціатив, чи працюють над вирішенням екопроблем у громадах, пише ПІК з посиланням на 402 канал.

“Та попри це, на законодавчому рівні їх поки не існує. Аби підтримати соціальне підприємництво в Івано-Франківську, вперше прийняли програму його розвитку”, – йдеться в повідомленні.

Серед тих, хто радіє її створенню і Михайло Веклин – співзасновник лабораторії ресайклінгу – простору, у якому вторсировину переробляють на предмети побуту, аксесуари на щодень чи дизайнерські предмети інтер’єру.

А разом з тим, уже понад два роки займаються екопросвітницькою діяльністю. І мають на меті амбітні плани у розв’язанні проблеми засмічення довкілля побутовими відходами.

Більше у сюжеті:

Бойко Світлана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*