У Кропивницькому безробітна долучилась до сфери комерції завдяки службі зайнятості

У Кропивницькому безробітна долучилась до сфери комерції завдяки службі зайнятості. безробітна, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У Кропивницькому безробітна долучилась до сфери комерції завдяки службі зайнятості. безробітна, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Цілеспрямована та завзята, сумлінна та відповідальна, приємна та доброзичлива працівниця – так говорить ФОП Пугач Олена Іванівна про колишню безробітну, а тепер продавчиню її магазину, Ірину Хайсарову.

Вдало працевлаштуватись та реалізувати себе у професійній сфері жінці допомогли фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Досвід безробіття для пані Ірини був не новий, тому, не зволікаючи, по допомогу вона звернулася до міськрайонного центру зайнятості, адже перед жінкою постало важливе питання: як знайти роботу, яка б відповідала її стану здоров`я та буде приносити стабільний дохід.

Під час спілкування з фахівцем служби зайнятості, було з’ясовано, що І. Хайсарова закінчила Київську державну академію легкої промисловості України, де навчалася за спеціальністю «Технологія та конструювання швейних виробів» і здобула професію інженера-технолога.

Останнім місцем роботи безробітної була посада фахівця з інформаційних технологій ТОВ «Технічне програмне рішення», але, внаслідок погіршення стану здоров`я, жінці довелося звільнитися.

Для безробітної не одразу знайшлася вакансія, тому кар’єрний радник, провівши анкетування, разом із пані Іриною розробив індивідуальний план працевлаштування та визначив ряд активних заходів щодо її подальшого пошуку роботи. Оскільки жінка мала інвалідність, пошук прийнятного місця праці здійснювався відповідно до індивідуальної програми реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці.

Пані Ірина не втрачала оптимізму та відвідувала семінари з техніки пошуку роботи, під час яких отримала поради щодо складання резюме, успішної самопрезентації роботодавцям та рекомендації щодо працевлаштування.

Минуло небагато часу і до міськрайонного центру зайнятості, з метою укомплектування робочого місця за професією продавця непродовольчих товарів, звернулася ФОП Пугач Олена Іванівна, діяльність якої пов’язана з торгівлею непродовольчими товарами. Вакансію одразу ж було запропоновано пані Ірині, на що вона радо погодилась. Співбесіда з роботодавцем пройшла вдало і, на початку березня, жінка отримала направлення на працевлаштування.

«Маючи велике бажання працювати, я одразу ж погодилась на дану пропозицію. Звичайно, перед співбесідою я хвилювалась, але знання успішної самопрезентації, які я отримала в центрі зайнятості, додавали мені впевненості», – згадує пані Ірина.

Владислава Рашевська, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*