У Кропивницькому обговорювали проблемні питання зайнятості інвалідів

У Кропивницькому обговорювали проблемні питання зайнятості інвалідів. інвалідністю, інвалідів, indoor, person, wall, clothing, desk, woman, computer, office building, working, classroom. A group of people sitting at a table

_1_01_1_478527525_1В обласному центрі зайнятості на базі Інформаційно-консультаційного центру в рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю відбулося засідання круглого столу з питання консолідації зусиль щодо вирішення проблемних питань працевлаштування громадян з інвалідністю. Для обговорення питання за круглим столом зібрались представники роботодавців, а саме: Інгульської шахти ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», КП «Житлово-експлуатаційна організація № 2» Кіровоградської міської ради, Кіровоградського учбово-виробничого підприємства українського товариства глухих, ПАТ «Ельворті», обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України», обласних організацій УТОС, УТОГ та ін.

Відкриваючи засідання, Лілія Колесник, заступник директора обласного центру зайнятості, звертаючись до присутніх, перш за все, подякувала роботодавцям за плідну співпрацю зі службою зайнятості у напрямку вирішення проблемних питань зайнятості громадян з інвалідністю.

_1_01_1_4527825_2Л. Колесник у своєму виступі підкреслила, що для людей з інвалідністю мати роботу – це можливість суттєво підвищити свій соціальний статус і добробут, а також поінформувала присутніх про роботу, проведену центрами зайнятості області в напрямку працевлаштування інвалідів з початку року, ознайомила з проблемними питаннями щодо забезпечення зайнятості осіб з інвалідністю та ін. Також заступник директора обласного центру зайнятості зауважила, що вирішення окремих проблемних питань у сфері зайнятості осіб з обмеженими можливостями потребує вдосконалення на законодавчому рівні.

На засіданні зазначалося, що обласна служба зайнятості всебічно сприяє залученню людей з інвалідністю до сфери соціально-трудових відносин шляхом надання широкого спектра соціальних послуг. Однак лише збільшення кількості соціальних послуг, що надаються службою зайнятості, та підвищення їх якості не забезпечать зменшення рівня безробіття зазначеної категорії населення. Кожен із роботодавців мусить розуміти, що серед професіоналів різного рівня кваліфікації можуть бути люди з інвалідністю, які хочуть і можуть працювати. Адже інвалід – не означає непрацездатний.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Л. Колесник зазначила, що сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю – проблема комплексна, і лише завдяки співпраці всіх зацікавлених соціальних партнерів її можна вирішити. Тому учасниками заходу було визначено напрямки взаємодії, що спрямовані, зокрема, на забезпечення професійної реабілітації та раціональної зайнятості осіб зазначеної категорії.

Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*