У Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

У Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю. кропивницький, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність, person, clothing, woman, indoor, floor, man, people, group, smile, flower. A group of people standing in front of a crowd

У Кропивницькому відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю. кропивницький, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

З метою реалізації права на трудову діяльність людей з інвалідністю та задоволення потреби роботодавців у необхідних працівниках, Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості проведено ярмарок вакансій. Учасниками заходу стали представники підприємств міста Кропивницький, що мають потребу в працівниках, серед них: ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», ТДВ «Інтерресурси», ТОВ «Ноксен», ДП «СГЗК» Інгульська шахта», ПП «Центр-Еліт», ТОВ «Аграрно-правнича компанія» А.П.К.», ПП «Рубіж-Україна-В», ЗАТ «РУР ГРУП С.А.», ТОВ «Уден-Україна». Загалом було запропоновано близько 20 вакансій за різними професіями та спеціальностями.

До проведення заходу також долучилися надійні соціальні партнери служби зайнятості, які опікуються питаннями інвалідів: управління соціального захисту населення Подільської та Фортечної районних у м. Кропивницькому рад, Кіровоградське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів. Соціальні партнери надали повну та змістовну інформацію стосовно державних соціальних гарантій, щодо можливостей професійної реабілітації для даної категорії громадян та ін.

Під час заходу роботодавці презентували свої підприємства, надали учасникам заходу інформацію про наявність вільних робочих місць на вакантних посад, умови праці, заробітну плату, тривалість робочого часу та відпочинку тощо.

Крім того, безробітні дізналися про соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню, зокрема громадянам з особливими потребами, професії та спеціальності, актуальні на ринку праці. Шукачі роботи мали можливість одночасно запропонувати свої професійно-кваліфікаційні якості усім роботодавцям – учасникам заходу, та отримати гідну роботу, а роботодавці – обрати саме тих працівників, які необхідні їх підприємству.

За результатами проведення заходу шукачі роботи виявили зацікавленість та після закінчення заходу 12 осіб отримали направлення на працевлаштування, інші залишили резюме, адже не виключено, що з’являться нові пропозиції роботодавців щодо роботи.

Т.Білоусова, директор Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*