У Маріуполі продовжують роботу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю

У Маріуполі продовжують роботу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю. мариуполь, засідання, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, office supplies, pen, handwriting, watch, hand, office instrument, drawing, dentistry, writing implement, nail. A stack of flyers on a table

У Маріуполі продовжують роботу по працевлаштуванню осіб з інвалідністю. мариуполь, засідання, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

У Маріупольському центрі зайнятості пройшло засідання на тему створення робочих місць для осіб з інвалідністю. Також обговорили напрямки роботи у сприянні працевлаштуванню цієї категорії населення.

У ході зустрічі зазначили, що необхідно продовжувати роботу використовуючи нові сервіси служби зайнятості, застосовувати індивідуальний підхід. Також проводити більш детальну роботу з підприємствами міста, які не виконують нормативи працевлаштування осіб з інвалідністю. Однак у першу чергу, працевлаштування осіб з інвалідністю – це вмотивованість самої особи до праці.

В засіданні взяли участь керівництво та начальники відділів центру зайнятості, представники Маріупольської міської ради, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Донецького обласного Фонду захисту інвалідів та керівники громадських організацій.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*