У НАДС триває робота над забезпеченням рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу

У НАДС триває робота над забезпеченням рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу. надс, державна служба, доступ, засідання, інвалідність

У НАДС триває робота над забезпеченням рівного доступу осіб з інвалідністю до вступу на державну службу. надс, державна служба, доступ, засідання, інвалідність

Голова НАДС Наталія Алюшина взяла участь у черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи щодо напрацювання механізмів забезпечення рівного доступу осіб з інвалідністю вступу на державну службу та її проходження.

«На попередньому засіданні ми спільно обговорили концептуальний підхід до написання проекту Методики забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби. Підкреслю, що для нас дуже важливо дійти до спільного бачення у деяких питаннях. У тому числі й про проблемні ситуації, що можуть виникнути у осіб з інвалідністю під час проходження тестування на знання законодавства дистанційно. Важливо також розуміти, які проблеми можуть бути під час розв’язання ситуаційних завдань в усній або письмовій формі. Не менш актуальним є питання щодо ймовірних проблем, які можуть виникнути у осіб з інвалідністю під час співбесіди дистанційно шляхом застосування технічних засобів в режимі відеоконференції. Також, нам важливо опрацювати перелік варіантів розумного пристосування під час проходження конкурсу на зайняття посад державної служби», – означила коло важливих питань для спільної роботи Наталія Алюшина.

Під час засідання члени робочої групи продовжили роботу над проектом Методики забезпечення осіб з інвалідністю, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття посад державної служби. Зокрема, мова йшла про особливості проходження конкурсу особами з інвалідністю, перелік розумних пристосувань та алгоритм їх застосування під час проведення конкурсної процедури.

Національне агентство України з питань державної служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*