У результаті успішно складеної стратегії, держслужбовиця повернулася до трудової діяльності

У результаті успішно складеної стратегії, держслужбовиця повернулася до трудової діяльності. безробітний, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

У результаті успішно складеної стратегії, держслужбовиця повернулася до трудової діяльності. безробітний, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність

Конвенція ООН про права людей з інвалідністю передбачає необхідність забезпечення особам з інвалідністю доступності фізичного, соціального, економічного та культурного оточення, охорони здоров’я та освіти, а також інформації та зв’язку, що може сприяти створенню для них можливості повною мірою користуватися всіма правами людини та основоположними свободами.

Так, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року №366-р «Про схвалення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», у Звенигородській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості створені належні умови для надання послуг людям з інвалідністю.

З початку року за сприяння районної служби зайнятості роботу знайшли 15 безробітних, які мали інвалідність.

Серед них – Світлана Харченко, яка працювала бухгалтером у відділі освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Звенигородської райдержадміністрації. Однак після реорганізації державної установи була звільнена.

Підтримку жінка знайшла в Звенигородській районній філії обласного центру зайнятості, де разом із кар’єрним радником, за результатами проведеного профілювання, було розроблено індивідуальний план працевлаштування.

У процесі пошуку роботи в нагоді стали тренінги «Підготовка резюме» та «Співбесіда з роботодавцем», де Світлана отримала рекомендації щодо написання резюме та успішної самопрезентації.

Не зважаючи на перешкоди, які були пов’язані з карантинними обмеженнями та станом здоров’я, розроблена стратегія пошуку роботи принесла успіх.

Безробітна взяла участь у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста державної служби Звенигородської райдержадміністрації. Успішно його пройшла та була працевлаштована.

Світлана повернулася до трудової діяльності, а період безробіття жінка використала з користю, скориставшись послугами служби зайнятості.

Звенигородська районна філія ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*