У Світловодську чоловік з інвалідністю став завідувачем атракціонів

У Світловодську чоловік з інвалідністю став завідувачем атракціонів. світловодськ, завідувач атракціонів, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, tree, outdoor, amusement ride, amusement park, ride, fair, area, playground. A person standing in front of a fence

У Світловодську чоловік з інвалідністю став завідувачем атракціонів. світловодськ, завідувач атракціонів, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Фахівці Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості ставлять собі за мету допомогти кожній людині отримати роботу, особливо це стосується громадян з інвалідністю, які звертаються у пошуках роботи.

Серед громадян цієї категорії, які знайшли роботу за сприяння служби зайнятості, чимало висококваліфікованих професіоналів: вчителів, юристів, економістів, інженерів, спеціалістів державної служби та ІТ.

«Фахівці міськрайонної філії знають чимало успішних прикладів працевлаштування та соціальної адаптації громадян з інвалідністю», – розповідає Юлія Бруслик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування. – «Один з таких прикладів, є історія пана Юрія, який має 3 групу інвалідності».

Юрій К. – колишній безробітний. Освіту чоловік здобув в Олександрійському культурно-освітньому училищі за кваліфікацією «керівник самодіяльного об’єднання прикладного та декоративного мистецтва. Отримавши диплом молодшого спеціаліста, Юрій здобув певний досвід роботи у міському парку відпочинку.

Звернувшись у березні 2019 року за допомогою у працевлаштуванні, кар’єрний радник Світловодської міськрайонної філії запропонував Юрію посаду завідувача атракціонів у КП «Світловодський міський парк культури і відпочинку».

До обов’язків завідувача атракціону входить: організація роботи спеціалістів та робітників атракціону, забезпечення безаварійної роботи атракціонів та всіх видів устаткування, здійснення їх систематичного огляду та вживання заходів щодо усунення аварійних ситуацій, контроль дотримання працівниками атракціонів правил внутрішнього трудового розпорядку, правил і норм охорони праці та протипожежного захисту, організація обліку та складання встановленої звітності.

Умови праці повністю відповідали вимогам індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю. Тож пану Юрію було запропоновано стажування безпосередньо на робочому місці, і, як результат, з 01 квітня після успішного стажування він був працевлаштований.

Юлія Бруслик, провідний фахівець з питань зайнятості відділу організації працевлаштування Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*