У Світловодську відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю

У Світловодську відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. світловодськ, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

У Світловодську відбувся ярмарок вакансій для громадян з інвалідністю. світловодськ, працевлаштування, центр зайнятості, ярмарок вакансій, інвалідність

Уже багато років Світловодська міськрайонна філія обласного центру зайнятості співпрацює з підприємствами міста та району в напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю. Приємно бачити, що є небайдужі роботодавці, які допомагають вирішити питання працевлаштування таких безробітних.

Наразі у Світловодській міськрайонній філії обласного центру зайнятості для працевлаштування громадян з інвалідністю зареєстровано 10 актуальних вакансій. Серед них: взуттьовик з ремонту спецвзуття, підсобний робітник, двірник, прибиральник службових приміщень, охоронник, слюсар механоскладальних робіт. З метою прискорення укомплектування зазначених вакансій службою зайнятості проводяться різнопланові заходи.

Так, наприклад, днями проведено міні-ярмарок вакансій, у якому взяли участь ТДВ «ОДЕБП», Світловодський міський Палац культури, КП «Житлосервіс 2012», ТОВ «Коріда-Тех», ПП «Ефект».

Представники роботодавців детально ознайомили шукачів роботи з переліком вакантних посад, вимогами до претендентів на вільні робочі місця, графіком роботи, умовами оплати праці, основними обов`язками та розповіли про місце роботи. Крім того, було надано відповіді на запитання учасників заходу щодо додаткових гарантій зайнятості та умов праці. За результатами міні-ярмарку, трьох осіб було запрошено на підприємства для ознайомлення з умовами праці.

Сподіваємось, що проведені заходи допоможуть особам з інвалідністю знайти себе на ринку праці, а роботодавцям – пристосувати робочі місця саме для такої категорії працівників.

Наталія Котова, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*