У Запоріжжі відкриють маркетингову агенцію, де працюватимуть люди з інвалідністю

У Запоріжжі відкриють маркетингову агенцію, де працюватимуть люди з інвалідністю. алла мурізіді, запоріжжя, маркетингова агенція, проект, інвалідність

У Запоріжжі відкриють маркетингову агенцію, де працюватимуть люди з інвалідністю. алла мурізіді, запоріжжя, маркетингова агенція, проект, інвалідність

Запорізька Investment Business School, що навчає місцевих підприємців-початківців, цього року отримала підтримку Проєкту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). За результатами її проєкту Investment Business School.Innovation 2020, що впроваджується ГО «Інновації та інвестиції», були обрані три проєкти, автори яких отримали по 30 тисяч доларів на втілення своїх бізнес-ідей.

Однією з переможиць стала Алла Мурізіді, яка влаштує маркетингову агенцію, де працюватимуть люди з інвалідністю. Про це повідомляється на сторінці Проєкту ПРОМІС.

Онлайн-навчання тривало з весни поточного року. У ньому взяли участь понад 5000 представників Запорізької області, які отримали знання у різних сферах підприємництва. Наприкінці літа автори 20 кращих проєктів та експерти зібрались на навчальний інтенсив у Бердянську, аби визначити трійку переможців. Ними стали:

  • онлайн-школа іноземних мов,
  • мобільний додаток для роботи із блогерами
  • маркетингова агенція, де будуть працевлаштовані особи із інвалідністю.

Авторка ідеї про створення маркетингової агенції Алла Мурізіді кілька років сама надає різноманітні маркетингові послуги та з власного досвіду знає про виклики, з якими стикаються люди з інвалідністю.

Для роботи агенції орендуватимуть офіс із пандусами, відповідною шириною дверей для проїзду інвалідних візків, спеціально облаштованою вбиральнею. Також в офісі планують облаштувати окрему кімнату-фотостудію, де можна буде проводити зйомки продуктів для клієнтів.

За словами Алли Мурізіді, спочатку в агенції будуть працювати хоча б п’ять осіб, серед яких програміст, дизайнер, smm-фахівець, копірайтер. Клієнтами стануть підприємці з різних сфер бізнесу, для яких вони зможуть створити з нуля чи оновити сайт, вести сторінки в соціальних мережах, генерувати текстовий та візуальний контент, налаштовувати рекламу.

“Моїм усвідомленим вибором є організація офісу власне офлайн. Хочу, щоб люди з інвалідністю, які стануть частиною команди, соціалізувались, комунікували між собою, бачилися з клієнтами. На мій погляд, робота в офісі додасть їм організованості та сформує відчуття більшої відповідальності за результат», — додала Алла Мурізіді.

Детальніше тут

Фото з сайту Проєкту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС)

Довідково

Проєкт «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) впроваджує в Україні Федерація канадських муніципалітетів за підтримки Уряду Канади Embassy of Canada in Ukraine.

Анна Чуприна

«МИГ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*