Відбувся круглий стіл «Технології соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями: досвід та перспективи співпраці Україна/Грузія»

Відбувся круглий стіл «Технології соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями: досвід та перспективи співпраці Україна/Грузія». круглий стіл, працевлаштування, підтримка, самореалізація, інвалідність

Відбувся круглий стіл «Технології соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями: досвід та перспективи співпраці Україна/Грузія». круглий стіл, працевлаштування, підтримка, самореалізація, інвалідність

12 грудня відбувся круглий стіл «Технології соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями: досвід та перспективи співпраці Україна/Грузія».

Захід пройшов онлайн в рамках XXIІІ Всеукраїнської щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2020: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти».

У заході взяли участь близько 100 осіб, серед них: науковці (10 докторів наук, 13 кандидатів наук), студенти з 13 закладів вищої освіти, психологи, спецпедагоги та директори 19 установ та бізнес-структур, 5 громадських організацій України і Грузії. А також учасники україно-грузинського соціального проєкту психологічної підтримки молоді з інвалідністю та їхніх родин “ДОЛАЮЧИ БАР’ЄРИ” (11 – з України, 13 – з Грузії).

Фахівчині навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили стали ініціаторами та модераторами заходу і поділилися разом з колегами з Грузії та різних регіонів України результатами досліджень, технологіями та авторськими техніками психологічної підтримки молоді з інвалідністю. Також представниці Центру соціально-психологічної підтримки висловили подяку учасникам за плідну дискусію, а також співорганізаторам круглого столу.

Тематичні напрямки, за якими відбувались обговорення:

  • Досвід надання соціально-психологічної підтримки молоді з обмеженими функціональними можливостями психологічною службою системи освіти та громадськими організаціями.
  • Профорієнтація та сприяння працевлаштуванню молоді з обмеженими функціональними можливостями.
  • Презентація авторського психологічного інструментарію при наданні психологічних послуг молоді з інвалідністю.
  • Соціальна активність та шляхи самореалізації молоді з обмеженими функціональними можливостями

Пряму трансляцію можна подивитися за посиланням.

Організаторами заходу виступили:

  • Чорноморський національний університет імені Петра Могили
  • Психологічна клініка Батумського державного університету імені Шота Руставелі
  • Кафедра соціальної роботи Національного університету імені Тараса Шевченко
  • за підтримки Україно-грузинського соціального проєкту психологічної підтримки молоді з інвалідністю та їх родин «ДОЛАЮЧИ БАР’ЄРИ» громадської організації «Майстерня добра» та департаменту соціальних проєктів і розвитку грузинської будівельної компанії «Авангард»

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*