Українцям з інвалідністю допоможуть знайти роботу у Польщі. Стартує проект

Українцям з інвалідністю допоможуть знайти роботу у Польщі. Стартує проект. польща, біженець, курси польської мови, проект, інвалідність

Громадяни України зможуть пройти безкоштовні курси польської мови, а особи з інвалідністю – знайти роботу. Проект реалізовуватимуть в Щецині.

З біженцями працюватимуть спеціалісти, які допоможуть знайти роботу та підготують до співбесіди з роботодавцем. Додатково для таких осіб організують курси польської мови.

Індивідуальний психолог, кар’єрний консультант та терапевт для українців

Курси польської мови від фонду Promocja Zdrowia триватимуть три місяці. Їх проводитимуться в групах по чотири людини, повідомляє wnp.pl.

Уроки відвідуватимуть як люди з обмеженими можливостями, так і люди без інвалідності. До кінця вересня ми розпочнемо набір на проект у співпраці з організацією, яка допомагає біженцям знати себе в нових обставинах в Щецині”, – каже Анна Окупінська, директорка фонду Promocja Zdrowia.

Організація підтримує та інтегрує людей з інвалідністю, зокрема громадян України зі статусом біженця. Також організація займається професійною активізацією людей з інвалідністю.

Для кожного учасника проекту складуть так званий Індивідуальний план дій. Будуть враховані його схильності, можливості та потреби. Програма буде скерована на пошук роботи людини з інвалідністю. У цьому допомагатимуть психолог, кар’єрний консультант та терапевт.

“Кожен учасник проведе 20 годин індивідуальних зустрічей протягом трьох місяців, під час яких, окрім психологічної підтримки та кар’єрного консультування, підготується до співбесіди з роботодавцем, дізнається про реалії польського ринку праці та, за допомогою професійного консультанта чи агента з працевлаштування, підготує професійні документи для заявки”, – додає Окупінська.

На реалізацію проекту фонд отримає 17,1 тис. злотих з бюджету Західнопоморського воєводства. Інформацію про терміни та набори буде розміщена на сайті www.fundacjapromocjazdrowia.pl та в соціальних мережах організації.

Anna Bałakyr, LWÓW

Ukrayina.Pl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*