Успішне працевлаштування осіб з інвалідністю – заслуга кар’єрних радників

Успішне працевлаштування осіб з інвалідністю – заслуга кар’єрних радників. никополь, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність, person, computer, clothing, laptop, man, seat, chair. A man sitting at a table using a laptop

Індивідуальний підхід до питання працевлаштування безробітного – професійне кредо кар’єрних радників. Результатом кропіткої роботи кар’єрних радників Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості є вдале працевлаштування та соціальний супровід безробітних осіб з інвалідністю, які знайшли роботу, що відповідає їх вимогам та очікуванням

Орієнтація на потреби клієнта, індивідуальний план працевлаштування та соціальний супровід – кар’єрні радники стали реформаторами стратегії працевлаштування безробітних осіб з інвалідністю.

Фахівці, які здійснюють функції кар’єрного радника, надають клієнтам служби зайнятості якісні послуг з планування кар’єри з урахуванням їх можливостей, індивідуальних потреб, рівня професіоналізму та ступеня трудової мотивації і мобільності шукачів роботи.

Вдалими прикладами ефективної роботи кар’єрних радників Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості (Відділ) є повернення до трудової діяльності безробітних з інвалідністю – Ірини Щербакової, Наталії Абрамової та Віталія Соколовського.

Після отримання громадянами статусу «особа з інвалідністю», вони автоматично потрапляють до «чорного списку» роботодавців. Ірина Щербакова – інвалід 3-ї групи – також зіткнулася з проблемою працевлаштування, але бажання жити повноцінним життям та сучасний підхід служби зайнятості до працевлаштування громадян зазначеної категорії допомогли жінці підібрати роботу, яка влаштовує її на 100%. Зараз Ірина успішно працює на посаді продавця непродовольчих товарів. Умови роботи повністю її влаштовують: гідна заробітна плата, гнучкий режим роботи, належне ставлення роботодавця.

Індивідуальний план працевлаштування Наталії Абрамової, складений кар’єрним радником, та проведення профілювання дозволили визначити рівень мотивації клієнтки та підібрати підходящу роботу. За сприяння служби зайнятості Наталія отримала роботу продавця непродовольчих товарів, що їй подобається та приносить задоволення.

Саме за сприяння кар’єрного радника інвалід 3-ї групи Віталій Соколовський працевлаштований підсобним робітником до підприємства ПП «СІГМА», представники якого звернулися до служби зайнятості щодо підбору особи з інвалідністю для працевлаштування на вакантну посаду.

«Завдання кар’єрних радників – зацікавити громадян постійно тримати в тонусі свою кар’єру, тому що вимога сьогодення – навички та компетенції, які не пов’язані з дипломом, головне – що клієнт може робити практично, а не теоретично», – зазначає заступник начальника Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Гриценко.

За її словами, протягом 6 місяців 2019 року за сприяння кар’єрних радників Відділу надання соціальних послуг у Апостолівському районі Нікопольського міськрайонного центру зайнятості було працевлаштовано 13 безробітних осіб з інвалідністю. На сьогоднішній день 3 особи з інвалідністю знаходяться під соціальним супроводом після працевлаштування. Ще 2 особам запропоновано соціальний супровід після працевлаштування за підходом кейс-менеджменту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*