В Деснянському районному центрі зайнятості організовано громадські роботи з супроводу інвалідів по зору

В Деснянському районному центрі зайнятості організовано громадські роботи з супроводу інвалідів по зору. кмо утос, київ, супровід, центр зайнятості, інвалідність, person, computer, indoor, clothing, woman, human face, laptop, office building, man, desk. A group of people performing on a counter

В Деснянському районному центрі зайнятості організовано громадські роботи з супроводу інвалідів по зору. кмо утос, київ, супровід, центр зайнятості, інвалідність

Одним із напрямів діяльності служби зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Вже не перший рік Деснянський районний центр зайнятості тісно співпрацює з Київською міською організацією українського товариства сліпих (КМО УТОС).

КМО УТОС зареєстроване в Деснянському РЦЗ з 2001-го року. Організація об’єднує три тисячі інвалідів по зору, що проживають в Києві та передмісті. Основна мета її діяльності – забезпечення рівних прав і можливостей людей з інвалідністю по зору та їх соціального захисту, соціально-трудової та медичної реабілітації, виявлення, усунення перепон і бар’єрів, що перешкоджають забезпеченню прав і задоволенню потреб таких людей.

Так, з метою надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями та укомплектуванням тимчасового робочого місця для проведення громадських робіт за видом «Супровід інвалідів по зору» 24 липня 2017-го року в приміщенні Деснянського районного центру зайнятості відбулась зустріч 12 безробітних з головою правління КМО УТОС Михайлом Миколайовичем Новосецьким.

Керівник підприємства детально розповів присутнім про потребу у супроводі інвалідів по зору до місць призначення (лікарня, аптека, магазин, бібліотека та ін.), відповів на поставлені запитання щодо оформлення, оплати роботи, проїзду супроводжуючого в міському транспорті.

За результатами проведеного заходу, до КМО УТОС з числа безробітних Деснянського району на тимчасову роботу направлено одного безробітного для проведення громадських робіт відповідно договору про організацію громадських робіт та фінансування їх організації між Київським міським центром зайнятості та Київською міською організацією українського товариства сліпих, що дає змогу задовольнити потребу осіб з інвалідністю по зору.

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*