В області триває Всеукраїнська Декада зайнятості для людей з інвалідністю

В області триває Всеукраїнська Декада зайнятості для людей з інвалідністю. всеукраїнська декада зайнятості, голованівський районний центр зайнятості, кіровоградська область, зайнятість населення, консультації, люди з особливими потребами, працевлаштування людей з інвалідністю, профконсультаційний захід, соціальні послуги, інвалідністю, person, indoor, clothing, table, group, woman, food, people, bottle, family. A group of people sitting at a table

В області триває Всеукраїнська Декада зайнятості для людей з інвалідністю. всеукраїнська декада зайнятості, голованівський районний центр зайнятості, кіровоградська область, зайнятість населення, консультації, люди з особливими потребами, працевлаштування людей з інвалідністю, профконсультаційний захід, соціальні послуги, інвалідністюУ рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Голованівському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для осіб із інвалідністю, під час якого проведено низку різноманітних інформаційних, просвітницьких, довідкових, спеціалізованих та інших заходів. Надавалися індивідуальні консультації, спрямовані на підвищення ефективності соціального захисту людей з інвалідністю, надання якісних та результативних соціальних послуг по сприянню у працевлаштуванні громадян зазначеної категорії.

Наприклад, під час профконсультаційного заходу для осіб з особливими потребами учасники отримали актуальну інформацію стосовно діяльності служби зайнятості, її сприяння працевлаштуванню безробітних, у тому числі шляхом професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також їх можливості взяти участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру, започаткуванню власної справи тощо.

Ставши учасниками профконсультаційного заходу, особи з особливими потребами отримали допомогу спеціалістів у напрямку побудови власної стратегії пошуку роботи, оцінки своїх можливостей на ринку праці та ін. У рамках заходу вони вчились ставити перед собою професійні цілі та визначати шляхи їхньої реалізації.

З метою привернення уваги усіх сторін соціального партнерства до проблем, пов’язаних із зайнятістю інвалідів, проведено засідання круглого столу за участі представників органів влади та місцевого самоврядування, соціальних партнерів та роботодавців. Під час обговорення піднімалися нагальні питання щодо підвищення якості робочих місць для осіб із обмеженими фізичними можливостями; створення для них гідних умов роботи та оплати праці; подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці осіб із інвалідністю; приведення у відповідність до потреб ринку праці та роботодавців напрямків професійної підготовки осіб з обмеженою працездатністю.

У рамках заходу працювали й консультпункти, де всі охочі мали змогу отримати індивідуальні консультації щодо підбору підходящої роботи.

С. Ступаченко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Голованівського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*