В області триває Всеукраїнська Декада зайнятості для людей з інвалідністю

В області триває Всеукраїнська Декада зайнятості для людей з інвалідністю. інвалідністю, furniture, person, clothing, chair, woman, library, office building, computer, table, man. A group of people sitting at a table

_1_05_2_118077У рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю, що проводиться з метою привернення уваги громадськості до проблем громадян з інвалідністю, надання їм всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці, служба зайнятості проводить інформаційно-довідкові заходи, у тому числі виїзні.

Нещодавно такий захід проведено фахівцями Маловисківського районного центру зайнятості для мешканців села Нововознесенськ. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, місцеві роботодавці (СТОВ «Агрофірма Нововознесенська», АСФГ «Подольське») та місцеві жителі.

Відкрила захід директор районного центру зайнятості Алла Кучеренко, яка зазначила, що центр зайнятості є однією з тих державних установ, які надають спектр соціальних послуг як незайнятому населенню, так і роботодавцям.

Під час презентації соціальних послуг служби зайнятості учасники заходу отримали корисну інформацію щодо діяльності служби зайнятості, її можливостей у напрямку сприяння безробітним громадянам у працевлаштуванні, у тому числі шляхом професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації та ін.

Директор центру зайнятості ознайомила присутніх зі станом місцевого ринку праці, підприємствами, що функціонують на території сільської ради, потребу в кадрах та перспективи створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

Також з представниками місцевого самоврядування й роботодавцями проведено ділову зустріч щодо здійснення спільних кроків у напрямку працевлаштування незайнятих трудовою діяльністю громадян, у тому числі осіб з інвалідністю. Учасники ділової зустрічі були одностайні в тому, що, безперечно, ділова зустріч дала поштовх до ще тіснішої співпраці центру зайнятості та роботодавців сільської ради, а підсумком заходу стала домовленість щодо продовження ефективної взаємодії у напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю.

Фахівці районного центру зайнятості надавали відвідувачам заходу індивідуальні консультації щодо вибору професії, пошуку роботи, написання резюме, співбесіди з роботодавцем. Ознайомили з переліком професій, за якими на сьогоднішній день здійснюється професійне навчання за направленням служби зайнятості, та перспективами подальшого працевлаштування, у тому числі тимчасового.

І. Косячук, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Маловисківського районного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*