В Олександрії відбулось обговорення консолідації зусиль у напрямку працевлаштування людей з інвалідністю

В Олександрії відбулось обговорення консолідації зусиль у напрямку працевлаштування людей з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

В Олександрії відбулось обговорення консолідації зусиль у напрямку працевлаштування людей з інвалідністю. олександрія, працевлаштування, роботодавець, центр зайнятості, інвалідність

20 листопада в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулася ділова зустріч, під час якої розглядалося питання взаємодії служби зайнятості з роботодавцями щодо працевлаштування безробітних з числа громадян з інвалідністю.

Серед найактуальніших питань – рівень зайнятості населення міста та району, збереження діючих та створення спеціалізованих робочих місць для осіб з обмеженими фізичними можливостями, забезпечення гідної заробітної плати та сприятливих умов для ефективної праці людей з інвалідністю.

Під час зустрічі зазначалось, що підвищення соціальної відповідальності роботодавців, подолання упередженого ставлення до використання праці громадян із інвалідністю, а також удосконалення партнерства між службою зайнятості та роботодавцями щодо забезпечення зайнятості громадян з інвалідністю, сприяють їх трудовій реабілітації та працевлаштуванню, адже професійна діяльність – це можливість бути рівноправними членами суспільства та реалізуватися у повній мірі.

«У напрямку забезпечення громадянам з інвалідністю державних гарантій можливостями у сфері зайнятості, їх інтеграції у суспільство служба зайнятості співпрацює з місцевими органами влади та самоврядування, роботодавцями та іншими соціальними партнерами. Адже саме консолідація спільних зусиль є фундаментом забезпечення ефективної зайнятості людей з інвалідністю, їх раціонального працевлаштування, подальшої трудової та соціальної реабілітації», – зазначила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Фоміна.

Після обговорення основних питань учасники ділової зустрічі були ознайомлені з професійно-кваліфікаційним складом громадян з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, для подальшого можливого сприяння у їх працевлаштуванні.

За результатами проведення ділової зустрічі учасниками схвалено рекомендації щодо подальшої співпраці в напрямку працевлаштування осіб з інвалідністю.

Наталія Фоміна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*