«Якщо шукаєш – знайдеш, прагнеш – здобудеш!»

«Якщо шукаєш – знайдеш, прагнеш – здобудеш!». безробітний, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

«Якщо шукаєш – знайдеш, прагнеш – здобудеш!». безробітний, кар’єрний радник, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Так вважає колишній безробітний Юрій Дячук, який власним прикладом довів, що людина з інвалідністю, що прагне зайнятості та професійної реалізації, обов’язково отримає бажане

Трудова діяльність для людини з інвалідністю, як і для людини взагалі, є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей.

Жовтоводська міська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості допомагає клієнтам з інвалідністю знайти своє місце на ринку праці та професійно реалізуватися.

Історія працевлаштування Юрія Дячука – яскраве тому підтвердження!

Звільнившись з попереднього місця роботи, чоловік звернувся за сприянням у працевлаштуванні до фахівців Філії.

З першого дня Юрій Олександрович перебував під супроводом кар’єрного радника, який допоміг скласти індивідуальний план працевлаштування відповідно до програми реабілітації, навичок та побажань безробітного.

За результатами спільних зусиль, у березні 2021 року Юрія працевлаштували до ТОВ «АГРОФІРМА П’ЯТИХАТСЬКА» на посаду тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Сьогодні Юрій Дячук має не лише постійну роботу та можливість реалізовувати свій потенціал, а й є затребуваним фахівцем.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*