За круглим столом обговорили питання трудової адаптації осіб з інвалідністю

За круглим столом обговорили питання трудової адаптації осіб з інвалідністю. мариуполь, трудова адаптація, центр зайнятості, інвалід, інвалідність, person, clothing, indoor, table, man, woman. A group of people sitting on a motorcycle

За круглим столом обговорили питання трудової адаптації осіб з інвалідністю. мариуполь, трудова адаптація, центр зайнятості, інвалід, інвалідністьЗ метою підвищення ефективності надання соціальної підтримки та забезпечення зайнятості інвалідів, поінформованості соціальних партнерів – організацій, що працюють з інвалідами щодо надання Державною службою зайнятості соціальних послуг З березня у приміщенні Маріупольського міського центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Ефективна взаємодія служби зайнятості з організаціями, що працюють з інвалідами з питань трудової адаптації осіб з інвалідністю». Діалог за круглим столом вели представники центру зайнятості, Союзу молодих інвалідів «Промінь світла», Ради громадських організацій м. Маріуполя, директор Благодійного фонду «Наш дім – Маріуполь», багаторазовий призер Паралімпійських ігор Данило Чуфаров, особи з інвалідністю.

Представники Маріупольського міського центру зайнятості ознайомили учасників заходу з комплексом послуг служби для осіб з інвалідністю, з напрямками співпраці з роботодавцями щодо укомплектування робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, в тому числі з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Була проведена презентація повного комплексу профорієнтаційних послуг, а саме: індивідуальні та групові послуги з професійного інформування, професійного консультування (у т. ч. з використанням профдіагностичного обстеження особи) та професійного відбору. Йшлося про психологічну підтримку та забезпечення активізації власної позиції особи з інвалідністю у процесі професійної реабілітації. Особлива увага – допомога у виборі професії, побудові професійної кар’єри, підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці.

Гості центру зайнятості відзначили, що отримали багато нової корисної інформації, деякі учасники заходу зацікавились можливістю навчання на онлайн курсах, ознайомилися з окремими відеовакансіями, відеопрезентаціями навчальних закладів та роботодавців.

За підсумками проведення засідання учасники круглого столу прийняли спільне рішення щодо співпраці з обміну інформацією, про поширення комплексу послуг центру зайнятості. Визначені напрямки подальшої роботи з направлення молоді до Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості.

Мариупольский городской совет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*