Змінивши акценти у пошуку роботи за допомогою служби зайнятості, він зміг працевлаштуватися

Змінивши акценти у пошуку роботи за допомогою служби зайнятості, він зміг працевлаштуватися. жовті води, працевлаштування, роботодавець, служба зайнятості, інвалідність, person, indoor. A group of people looking at a computer

«Робота за професією, легальна праця, легальна заробітна плата – це саме те, що потрібно кожній людині для впевненості у завтрашньому дні та професійному рості, – говорить пан Юрій, – а допомогу в цьому можуть надати в службі зайнятості! Я переконався на власному досвіді». Завдяки фахівцям Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості чоловік змінив акценти в пошуку роботи, орієнтуючись не тільки на свої особисті уподобання, а й на потребу роботодавців. Результат – постійна робота, яка приносить задоволення

Актуальне та болюче питання щодо працевлаштування людей з інвалідністю вже декілька років шукає відповіді. Більшість з них хоче працювати не вдома, а в колективі, де можна відчути себе повноцінною людиною, приносити більшу користь суспільству. Пошук рішень виходу із ситуацій, в яких перебувають люди з інвалідністю, у тісній співпраці служби зайнятості з роботодавцями, забезпечує успішне працевлаштування.

Прикладом такої співпраці є працевлаштування Юрія Андрійовича, 1969 року народження, який має інвалідність. Довгий час він не працював, здійснював пошук роботи власними силами, що не дало позитивного результату. Чоловік звернувся до Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Під час перебування на обліку Юрій Андрійович отримав інформацію про актуальні вакансії, брав участь в інформаційних семінарах із загальних питань зайнятості та стану ринку праці, семінарах з техніки пошуку роботи, опрацьовував всі можливі джерела інформації про вільні робочі місця, брав участь в ярмарку вакансій, спілкувався з роботодавцями. Для підвищення конкурентоздатності на ринку праці, розширення можливостей працевлаштування чоловіку запропонували змінити акценти в пошуку роботи, орієнтуючись не тільки на свої особисті уподобання, а й на потребу роботодавців. Безробітному запропонували стажування на робочому місці за професією скляр з подальшим працевлаштуванням. Чоловік таку пропозицію сприйняв позитивно. У процесі стажування на робочому місці він опанував нову професію. Результатом співпраці особистого консультанта, роботодавця та безробітного стало працевлаштування Юрія Андрійовича, після профнавчання, на КП “ЖОВТОВОДСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА”.

Сьогодні колеги по роботі з найкращої сторони відзначають особисті та професійні якості Юрія Андрійовича, який із задоволенням виконує свої посадові обов’язки. «Робота за професією, легальна праця, легальна заробітна плата – це саме те, що потрібно кожній людині для впевненості у завтрашньому дні та професійному рості, – говорить пан Юрій, – а допомогу в цьому можуть надати в службі зайнятості! Я переконався на власному досвіді».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*