Де розробляють медичну карту реабілітації інваліда?

1 23 5 загруженное-11 2. реабілітації, інваліда

  1 23 5 загруженное-11 1Де розробляють медичну карту реабілітації інваліда?

Сергій Клешня. Дніпропетровський район

Шановний Сергію Володимировичу, згідно зі ст. 23 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», інвалідам у нашій країні надають соціальну, медичну та психологічну допомогу. Її надають через відповідні центри реабілітації, відповідно до індивідуальної програми реабілітації.

Розробляє програму, виходячи з потреб інваліда, медико-соціальна експертна комісія (МСЕК), що передбачено пунктом 4 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про індивідуальну програму реабілітації інваліда» №757 від 23 травня 2007 року.

Згідно з індивідуальною програмою, інвалідів забезпечують технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення, спеціальним автотранспортом тощо. У ній також вказують необхідні інваліду реабілітаційні послуги, а також їх періодичність.

Оскільки стан інваліда протягом декількох років може істотно змінитися у кращий або в гірший бік, індивідуальну карту реабілітації видають максимум на два роки. Потім призначають чергове медичне обстеження.

Зоря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*