Передовий досвід практичної соціальної роботи і реабілітації дітей та молоді з інвалідністю

1 06 4 791532 2. реабілітації, функціональними обмеженнями, інвалідністю

  1 06 4 791532 11 липня 2015 року в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся міський семінар «Найкращі практики соціальної роботи, соціально-психологічної реабілітації дітей, молоді з інвалідністю та сімей: реабілітація на рівні громади”.

Захід було організовано Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для спеціалістів мережі центрів соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями міста Києва та районних у місті Києві центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, партнерських та громадський організацій.

Метою заходу було ознайомлення громади, спеціалістів, громадських організацій дітей з інвалідністю, науковців, працівників мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями з передовим досвідом практичної соціальної роботи і реабілітації дітей та молоді з інвалідністю. Під час семінару були представлені практичні напрацювання соціально-психологічної роботи центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

На даний момент в Києві працює 5 таких закладів, що забезпечують виконання Конвенцій ООН «Про права дитини» та «Про права інвалідів», надають комплекс соціально-реабілітаційних послуг за місцем проживання, здійснюють профілактику інвалідності серед дитячого населення, адаптацію та інтеграцію дітей та молоді з інвалідністю у суспільство, а також психологічну підтримку сім’ї, яка виховує дитину з інвалідністю.

Офіційний сайт Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*