Польська делегація поділилася з луцькими колегами досвідом роботи із «особливими» дітками

1 18 6 9735884127 2. дітьми

  1 18 6 9735884127 1

До Луцька завітала польська делегація із міста Бартошице. Серед гостей — медичні рятувальники, вчителі і представники місцевої адміністрації. Вони приїхали, щоб поділитися з колегами досвідом роботи з дітьми з особливими потребами, а також навчити їх правилам надання першої медичної допомоги. Навчання відбулось на базі Луцького навчально-реабілітаційного центру.

Працівники навчально-реабілітаційного центру радіють: польські колеги із міста Бартошице приїздять у їх заклад третій рік поспіль. І щоразу вихователі та вчителі центру отримують нові знання і навички від педагогів спеціального польського НВК, які також працюють із «особливими» дітками.

Польські колеги привезли до Луцька подарунки: три сучасних спеціальних тренажери для відпрацювання навичок надання першої медичної допомоги. Муляж дитини, немовляти і дорослої людини вони безплатно передали у навчально-реабілітаційний центр.

«Ми їздили до різних країн: в Німеччину, в Данію, бачили спеціалізовані школи у нас в Польщі. Але що нас вразило в українській школі – це особлива родинна атмосфера, вчителі дуже пов’язані з дітьми, так як і у нас в Польщі. Німці, наприклад, мають значно більше грошей і матеріалів, і школи там виглядають дуже гарно. Але там немає того особливого, сердечного підходу, який є тут і який є у нас. Тому ми хочемо співпрацювати з школою, де вчителі віддають своє серце дітям», − наголосив директор спеціального навчально-виховного комплексу в місті Бартошице Марек Лідзінський.

Окрім практичної частини навчання, у рамках візиту польської делегації відбуваються також спеціальні лекції та семінари з обміну досвідом. Педагоги обговорюють різноманітні методи роботи з дітьми з особливою долею.

Волинська обласна державна телерадіокомпанія +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*