Благодійник у Кузнецовську зробив дитячий майданчик для особливих дітей (ВІДЕО)

1 07 3 news41866 2. реабілітації

  1 07 3 news41866 1З турботою про особливих. Так, на подвір’ї міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що у Кузнецовську, вирує море радості та дитячого сміху. Адже тут за сприяння небайдужих людей облаштували яскравий ігровий майданчик. Відтепер дітки із обмеженими можливостями мають змогу не лише цікаво, а й корисно проводити свій вільний час на свіжому повітрі.

Відкриття ігрового майданчику відбулося урочисто та з перерізанням червоної стрічки. Своєму благодійнику вихованці реабілітаційного центру дякували декламуванням віршів про людську доброту та небайдужість.

В очах – щастя, а з обличчя не сходить щира посмішка. 14-річний Андрійко завзято сідлає гірки, крутиться на каруселях та випробовує гойдалку на міцність. За тих шість років, поки він перебуває у Кузнецовському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, такого різноманіття забавок на подвір’ї він ніколи не бачив.

Людмила, мама вихованця КЗ «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»:

– Мені дуже подобається і йому подобається. Вже спробував все. На гойдалках покатався, поспускався трошечки, полазив.

Директор Кузнецовського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Наталія Федінчик розповідає, що на цьому місці, де сьогодні розгорнувся яскравий та незвичайний ігровий майданчик, багато років був пустир. Та завдяки сприянню благодійника Віктора Мялика відтепер дітки із особливими потребами мають місце для забавок. Окрім того, додає, тепер реабілітація таких особливих вихованців проходитиме ще успішніше.

Наталія Федінчик, директор КЗ «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»:

– Ігровий майданчик, можливо, для пересічного громадянина просто для гри дітей, а для нас це продовження реабілітаційних заходів на вулиці, це і кінетотерапія, арттерапія, в ході яких будуть розвиватися інтелектуально діти, це й закріплення кольорів і рахунок, і форма. Це і фізичний розвиток, і дрібна моторика. Це і психоемоційний настрій, який дає дуже позитивні результати у реабілітації дітей-інвалідів.

У цьому закладі реабілітацію проходить понад сотня дітей з особливими потребами віком від народження і до 18 років. І вихованці тут не лише з міста, а й району. Благодійник Віктор Мялик розповідає, що цьому реабілітаційному центру він допомагає постійно. Втім, цього разу хотів зробити особливе свято для малечі. І з настанням тепла лише за тиждень пустинне місце перетворилося на неймовірний парк атракціонів для особливих діток.

Віктор Мялик, меценат-благодійник:

– А кому ж допомогти, як не нам, цим дітям, які інваліди. Звичайно, будемо допомагати і здоровим, але треба і цих не забувати, і не забувати, що у нас свої діти є. Я так не люблю обіцяти, я краще зроблю, а потім щось говорю. І чекали ми цю весну, щоб відкриття зробити. І ми поставили, аби не лише наші ці дітки ходили, а взагалі з району ходили, з Кузнецовська чи міста ходили.

Віктор Мялик додає, що це не перша і не остання добра справа зроблена ним. У нього ще багато планів, втім розказувати не поспішає, оскільки дотримується принципу – нічого не обіцяти, а реально допомагати.


Сфера-ТВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*