Бердянці презентували у Києві проект створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

Бердянці презентували у Києві проект створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. бердянськ, презентація, проект, тренинг, інвалідність, person, posing, clothing, smile, woman, group, standing, man, human face, footwear. A group of people posing for a photo

Бердянці презентували у Києві проект створення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. бердянськ, презентація, проект, тренинг, інвалідність20 та 21 лютого 2018 року в місті Києві у приміщенні офісу Світового Банку відбувся тренінг для міст, які відібрані для реалізації проектів, що пройшли конкурс, оголошений Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України в рамках Гранту Світового банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей».

Проект від міста Бердянська «Надання допомоги особам з інвалідністю віком від 18 років шляхом створення відділення соціально-медичної реабілітації» у місті Києві презентували Комарова Інна начальник відділу інвестиційної та міжнародної діяльності виконавчого комітету Бердянської міської ради, Грєбєнщикова Вероніка директор КУ “Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів” та Щербаченко Наталя представник ГО “Бердянська організація осіб з інвалідністю “Родина разом”.

Фахівці Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та фахівці Світового банку розглядали такі питання, як: плани закупівель, графіки впровадження проекту, етапи реалізації, і таке інше.

Нагадуємо, що проект передбачає створення Комунальної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» шляхом реорганізації «Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів». Грантові кошти у сумі 122 тисячі доларів США згідно Проекту планується витратити на закупівлю обладнання для лікувальної фізкультури та фізіотерапії, меблів, оргтехніки та іншого обладнання для облаштування Центру, а також на підвищення кваліфікації персоналу та проведення тренінгів для цільових груп проекту.

Бердянська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*