Богдан Кулинич про участь у міжнародному навчальному тренінгу учасників команд з АМП футболу

Богдан Кулинич про участь у міжнародному навчальному тренінгу учасників команд з АМП футболу. amp futbol, богдан кулинич, мск дніпро, тренинг, інвалідність

Богдан Кулинич про участь у міжнародному навчальному тренінгу учасників команд з АМП футболу. amp futbol, богдан кулинич, мск дніпро, тренинг, інвалідність

«Черкаський спорт» раніше повідомляв про запрошення представників команди з АПМ футболу черкаського МСК «Дніпро» на міжнародний навчальний тренінг у польському Жешуві, організований фундацією Football is More для тренерів і гравців команд з футболу на милицях для осіб з інвалідністю, у тому числі з ампутаціями кінцівок – АМП футбол (аmputee football).

МСК «Дніпро» на захід делегував головного тренера команди з АМП футболу Богдана Кулинича та гравця – Дениса Шенгеровського.

Після повернення з Польщі Богдан Кулинич у коментарі клубній прес-службі МСК «Дніпро» поділився своїми враженнями від участі у навчаннях:

– Враження від семінару дуже хороші та позитивні. Під час навчання у нас були лекційні заняття у аудиторії, які проводили представники Football is more Професор, доктор Júrgen Buschmann, проєкт-лідер Hanspeter Rothmund, асистент Cengiz Bicer та тренування на полі під керівництвом тренерів з Chelsea FC Ellie Carbb, Jordan Clarke і головного тренере збірної команди Польщі з АМП футболу Дмитра Камеко.

Здобуті знання допоможуть нам у підготовці і проведенні тренувального процесу та розвитку АМП футболу в Україні.

Висловлюємо слова вдячності головному тренеру ФК «Покрова Львів АМП футбол» Богдану Мельнику за запрошення долучитися до семінару і особлива подяка партнеру нашого клубу Максиму Яремчуку та компанії ТОВ «Спецметтранс» за постійну підтримку й допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*