Через два тижні завершать будівництво спорткомплексу для дітей з інвалідністю в Кропивницькому (ВІДЕО)

Через два тижні завершать будівництво спорткомплексу для дітей з інвалідністю в Кропивницькому (ВІДЕО). кропивницький, майданчик, проєкт, спорткомплекс, інвалідність

Через два тижні завершать будівництво спорткомплексу для дітей з інвалідністю в Кропивницькому. кропивницький, майданчик, проєкт, спорткомплекс, інвалідність

Два тижні потрібно для завершення будівництва спортивного комплексу для дітей з інвалідністю в Кропивницькому. Про це Суспільному сказав керівник будівельної фірми Андрій Харченко. Це проєкт громадського бюджету. Відкрити спорткомплекс мали восени – розповіла керівниця центру реабілітації дітей з інвалідністю Лілія Місюня, інформує Суспільне.

Спортивний комплекс будують на території кропивницького центру реабілітації дітей з інвалідністю. Його площа сто п’ятдесят квадратних метрів – розповідає співавторка проєкту Лілія Місюня: “Майданчик пристосований для дітей з інвалідністю, він має інклюзивний нахил. Можуть займатися спортом діти, які пересуваються на візочках, і саме головне – гумове покриття, воно безпечне для дітей”.

Юлія Довженко – мама дитини з інвалідністю, десятирічного Богдана. Розповідає, навіщо потрібен такий майданчик: “Для діток це був би ще один вид дозвілля, коли вони знаходяться в центрі, і вони б мали змогу якісно проводити заняття з фізичної реабілітації, приймати участь у змаганнях”.

Олена Рева говорить, такий майданчик потрібен для розвитку фізичних можливостей її сина: “У моєї дитини зараз такий активний період, що він старається більше бігати, рухатися, то майданчик йому потрібен, і буде м’яке покриття, якщо він впаде, то не заб’ється”.

На відкриття спорткомплексу чекали торік восени – говорить керівниця центру Лілія Місюня: “Пояснювали так: вони не встигають зробити, а потім, коли зробили, технологічно неправильно зробили, і було майданчик демонтовано, і обіцяли, що навесні, з перших теплих днів, розпочнуться роботи”.

Керівник фірми-виконавця будівельних робіт пояснює, не змогли своєчасно збудувати спорткомплекс, тому що сто три тисячі гривень з бюджету міста надійшли у грудні. Будівельні роботи розпочали за місяць до надходження грошей, каже Андрій Харченко: “Ми приступили до робіт, коли вже температурний режим не дозволяв, а потім пішли дощі. Матеріали всі закуплені, все знаходиться на об’єкті, як тільки погода дозволить, ми все протягом двох тижні зробимо. Для цього потрібно, щоб було тепло і відсутні опади”.

Замовник робіт – кропивницьке управління молоді та спорту. Його начальник Сергій Колодяжний каже, вартість проєкту –двісті сорок тисяч гривень. Понад сто сорок тисяч не перерахували будівельній фірмі, яка виконує роботи. “Ми ще не оплатили кошти у зв’язку з тим, що на сьогодні поки що не маємо завершення усіх робіт” – каже Сергій Колодяжний.

Говорить, на майданчику залишилося поклеїти гумове покриття і встановити спортивне обладнання. Тоді оплатять всю суму.

Нагадаємо, громадський бюджет – це проєкт міської ради Кропивницького. З нього фінансуються проєкти-переможці щорічного конкурсу. Перемагають ті, за які проголосували найбільше жителів міста.

Ірина Дєдушева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*