“Дружина стала моєю правою рукою”. У Львові до протезування готується 48-річний боєць

“Дружина стала моєю правою рукою”. У Львові до протезування готується 48-річний боєць. олексій попович, військовослужбовець, поранення, протезування, центр незламні

“Дружина стала моєю правою рукою”. У Львові до протезування готується 48-річний боєць. олексій попович, військовослужбовець, поранення, протезування, центр незламніОлексій Попович готується до протезування у Центрі “Unbroken” у Львові. Фото: пресслужба Першого медоб’єднання Львова

48-річний Олексій Попович із Кам’янського Дніпропетровської області готується до протезування у Львові. Військовослужбовець був поранений у боях на Запорізькому напрямку. У нього ампутована права рука.

Історію чоловіка розповіли у пресслужбі Першого медоб’єднання Львова, повідомляє Суспільне.

В цивільному житті Олексій Попович був підприємцем та волонтером. Старший син чоловіка після стокової служби у 2021 році підписав контракт із ЗСУ, а після повномасштабного вторгнення Олексій також долучився до лав ЗСУ. Чоловік служив у 71-й окремій єгерській бригаді й пройшов шлях від стрільця до головного сержанта.

Поранення Олексій Попович отримав під час наступальних боїв на Запорізькому напрямку, поблизу Вербового. Тоді боєць забирав із поля бою поранених та полеглих побратимів, а російський танк поцілив в евакуаційну машину біля якої був Олексій.

“Коли мені зателефонував побратим чоловіка, то був відчай, сльози і нерозуміння того, що мене очікує. Ти не можеш себе до цього підготувати. Це нереально”, – пригадує дружина Олексія Юлія.

“Дружина стала моєю правою рукою”. У Львові до протезування готується 48-річний боєць. олексій попович, військовослужбовець, поранення, протезування, центр незламніОлексій Попович із дружиною Юлією. Фото: пресслужба Першого медоб’єднання Львова

Жінка одразу вирушила до Запоріжжя, де її чоловік перебуває в реанімації у важкому стані: черепно-мозкова травма, контузія легень, розтрощена рука, пошкоджені кінцівки, обличчя і сітківка ока. В перші два тижні після поранення, Олексію провели кілька операцій. Праву руку медикам довелося ампутувати.

“Юля стала моєю правою рукою. Спершу було складно в побуті. Вона допомогла адаптуватися і прийняти травму”, – розповідає військовослужбовець.

“Дружина стала моєю правою рукою”. У Львові до протезування готується 48-річний боєць. олексій попович, військовослужбовець, поранення, протезування, центр незламніОлексій у реабілітаційному Центрі Незламні у Львові. Фото: пресслужба Першого медоб’єднання Львова

Зараз Олексій продовжує лікування у Центрі Незламні та готується до протезування.

“Аби загоїти рани захисника, лікарі нашого Центру термічної травми та пластичної хірургії закрили уражені ділянки власною шкірою пацієнта. Водночас офтальмологи Центру працюють над відновленням в Олексія частково втраченого зору. Паралельно триває і фізична реабілітація воїна”, – розповіли у пресслужбі медзакладу.

“Дружина стала моєю правою рукою”. У Львові до протезування готується 48-річний боєць. олексій попович, військовослужбовець, поранення, протезування, центр незламніОлексій під час служби у лавах ЗСУ. Фото: пресслужба Першого медоб’єднання Львова

В День Десантно-штурмових військ Головнокомандувач Валерій Залужний відзначив Олексія Поповича почесним нагрудним знаком “Кращий сержант (старшина) Збройних Сил України”. Тим часом старший син сержанта – 22-річний Данило, продовжує служити на Бахмутському напрямку.

Марта Янко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*