«Гроші ходять за людиною»: торік майже дві сотні дітей з інвалідністю одержали реабілітаційні послуги у 20-ти закладах країни

«Гроші ходять за людиною»: торік майже дві сотні дітей з інвалідністю одержали реабілітаційні послуги у 20-ти закладах країни. черкаська область, дитина, реабілітаційна послуга, установа, інвалідність

Черкаська область. Механізм забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за людиною» продовжує діяти і цього року.

Окрім дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, послугами реабілітації зможуть скористатися також діти з іншими захворюваннями. Це дозволить охопити більш широку аудиторію тих, що потребують допомоги, кажуть в Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Зауважимо, перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формує Фонд соціального захисту інвалідів. Інформацію оприлюднюють на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua в розділі «Інвалідність» ‒ «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу»), Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися щодо забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами.

У Департаменті зазначають: одному з батьків дитини з інвалідністю або її законному представнику для отримання заходів із реабілітації необхідно звертатися із заявою та пакетом документів (копії паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження дитини, індивідуальної програми реабілітації, виписки з медичної карти форми № 027/о) до місцевих органів з питань соціального захисту населення.

Довідково: у 2019 році реабілітаційними послугами скористалися 196 дітей з інвалідністю у 20-ти установах України.

Прес-служба ОДА

Черкаська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*