Ігор Жданов: На добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру додатково направляємо 23 млн.грн

Ігор Жданов: На добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру додатково направляємо 23 млн.грн. західний реабілітаційно-спортивний центр, будівництво, добудова, спортсмен, фінансування, indoor, floor, ceiling, clothing, smile, wall, person, group, boy, man. A group of people standing in a room

Ігор Жданов: На добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру додатково направляємо 23 млн.грн. західний реабілітаційно-спортивний центр, будівництво, добудова, спортсмен, фінансування

24 жовтня, під час засідання, Кабінет Міністрів України затвердив проект постанови про перерозподіл деяких видатків держбюджету на добудову Західного реабілітаційно-спортивного центру, що розташований у Львівській області.

Нормативно-правовий акт, розроблений Міністерством молоді та спорту спільно з Національним комітетом спорту інвалідів, передбачає додаткове фінансування на добудову Західного Центру у розмірі 23,15 млн. грн. Кошти будуть направлені завершення будівництва у 2018-2019 р. даху другої черги спортивного корпусу бази, лижеролерної асфальтованої спортивно-реабілітаційної траси.

«Наші паралімпійці та дефлімпійці демонструють видатні результати на міжнародних змаганнях. Вони успішно виступили на літній Паралімпіаді в Ріо, Дефлімпіаді в Туреччині, зимових Паралімпійських іграх-2018. Тому для України справа честі добудувати цей важливий для всього паралімпійського і дефлімпійського руху спортивний об’єкт», – наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час засідання Уряду.

«Ми вже вийшли на фінішну пряму в цій справі. Як би не тішилася Росія, окупувавши український Крим, та позбавивши наших спортсменів можливості готуватися до змагань в унікальному паралімпійському Центрі в Євпаторії, ми не сидимо склавши руки».

Ігор Жданов подякував Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману та всім членам Уряду за підтримку цієї постанови. Міністр також відзначив, що Західний центр стане основною базою паралімпійської підготовки із зимових видів спорту. Наступним кроком є будівництво у Дніпрі Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру, який запланований як база паралімпійської підготовки для літніх видів спорту.

Міністерство молоді та спорту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*