“Ігри нескорених” переносять на рік через коронавірус

“Ігри нескорених” переносять на рік через коронавірус. ігри нескорених, ветеран, військовослужбовець, змагання, коронавирус

“Ігри нескорених” переносять на рік через коронавірус. ігри нескорених, ветеран, військовослужбовець, змагання, коронавирусФото: EPA/UPG

Організаційна рада “Ігор нескорених-2020”, які повинні були пройти в Гаазі з 9 по 16 травня, повідомив про їх перенесення на наступний рік через пандемію COVID-19.

Про це 19 березня повідомляється на сайті Invictus Games Foundation.

“Усі учасники та організатори “Ігор нескорених-2020”, включаючи родичів учасників, волонтерів, партнерів, спонсорів, що стикаються з пандемією, яку викликав коронавірус. В результаті цього організація “Ігор нескорених- 2020″ в Гаазі стала неможливою”, – йдеться в повідомленні.

Зараз організатори розглядають можливість перенести змагання на травень або червень 2021, “якщо це дозволить наявність ключових потужностей і ресурсів”.

“Ігри нескорених” – міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час виконання службових обов’язків.

У 2017 році Україна вперше отримала право взяти участь в “Іграх нескорених” як учасник багатьох військових навчань і миротворчих операцій під егідою ООН. У Торонто збірна України завоювала 14 медалей.

В 2018 році збірна України на “Іграх нескорених” в Сіднеї завоювала 20 медалей.

LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*