Іпотерапія та реабілітація з допомогою тварин відтепер доступні на Кременеччині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Іпотерапія та реабілітація з допомогою тварин відтепер доступні на Кременеччині (ФОТОРЕПОРТАЖ). кременеччина, діагноз, тварина, інвалідність, іпотерапія

Іпотерапія та реабілітація з допомогою тварин відтепер доступні на Кременеччині (ФОТОРЕПОРТАЖ). кременеччина, діагноз, тварина, інвалідність, іпотерапія

Раніше «Терен» розповідав, що на Кременеччині відкриють кінний клуб. Відтепер маленьким кременчанам, що мають проблеми зі здоров’ям не потрібно їздити за реабілітацією іпотерапією через усю Тернопільщину. Відновлюватися дітки з інвалідністю зможуть поблизу Кременця. 24 вересня відбулося перше знайомство малечі із тваринами на господарстві відділення ПАП «Агропродсервіс».

– Андрій Біндас – керуючий Кременецьким відділенням ПАП «Агропродсервіс», особисто провів для дітей екскурсію овечою фермою, годував з малечею коней, розповідав цікаві історії і поділився планами на майбутнє. Так, незабаром на околиці Кременця стане доступною для бажаючих верхова їзда (хобі-клас), кількаденні походи з кіньми. А для дітей з особливими потребами буде організована лікувальна та профілактична верхова їзда – іпотерапія, – розповіли у ГО «Товариство батьків дітей з інвалідністю та їх друзів «Зоря надії».

Батьки діток вдячні Андрію Біндасу за нагоду побувати на фермі та позитивні емоції, що отримала малеча. Поява кінного клубу обнадіює батьків, діти яких мають важкі діагнози. Адже іпотерапія поблизу місця проживання значно полегшить процес реабілітації.

Ілинич Олена

Фото Наталії Бабій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*