Лікування у Superhumans Center для пацієнтів буде безкоштовним – Максим Козицький

Лікування у Superhumans Center для пацієнтів буде безкоштовним – Максим Козицький. superhumans center, безкоштовно, лікування, пацієнт, протезування

Лікування у Superhumans Center для пацієнтів буде безкоштовним – Максим Козицький. superhumans center, безкоштовно, лікування, пацієнт, протезуванняМаксим Козицький

Проєкт реалізовують завдяки благодійним внескам багатьох українських та міжнародних партнерів й меценатів.

Уже цього місяця на базі одного із госпіталів у Львівській області запрацює Superhumans Center. Мета Superhumans полягає в тому, аби якісно та доступно надавати медичні послуги українцям, які постраждали внаслідок збройної агресії росії. Йдеться як про цивільних, так і про військових. Лікування та протезування для них буде безкоштовним. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Щоб отримати допомогу з протезування, людина повинна стати в чергу, заповнивши заявку на сайті за посиланням.

Вартість проєкту, за попередніми підрахунками, становить 50 мільйонів доларів. Як зазначив очільник Львівщини, у проєкт Superhumans Center повірили, жертвують кошти й стали амбасадорами такі всесвітньо відомі люди як співак Стінг, Говард Баффет, Річард Бренсон та багато інших. Серед тих, хто увійшов у наглядову раду, – Перша Леді України Олена Зеленська та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Нещодавно до команди амбасадорів Superhumans приєднався також всесвітньо відомий шукач пригод і телеведучий Беар Гріллс.

До слова, Говард Баффет став найбільшим меценатом суперклініки, яка зовсім скоро запрацює на базі одного з медзакладів Львівщини. Він пожертвував 16 мільйонів 300 тисяч доларів. Майже усі кошти з цієї суми скерували на ремонт та закупівлю обладнання для першого корпусу клініки. Один мільйон – на протези для перших пацієнтів.

«Залучення іменитих спонсорів до вкладення інвестицій у проєкт Superhumans – це величезна робота цілої команди центру на чолі з Андрієм Ставніцером. Україна зараз на вустах у багатьох світових лідерів, митців, політиків. Зробити внесок у розбудову та відновлення нашої країни й допомогти нашим людям стало одним з виявів солідарності з українцями. Тому не дивно, що благодійниками стали сотні іменитих людей. На своєму прикладі ми показуємо усьому світові, що навіть у час війни, ми продовжуємо реалізовувати успішні проєкти, відкривати нові й нові центри для реабілітації тощо», – розповів в інтерв’ю для Lviv Media начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Пресслужба ОДА

Львівська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*