ЛКП «Лев» виховуватиме собак-терапевтів для реабілітації людей з інвалідністю

ЛКП «Лев» виховуватиме собак-терапевтів для реабілітації людей з інвалідністю. лкп лев, львів, канистерапия, собака-терапевт, інвалідність, grass, dog, outdoor, animal, carnivore. A dog jumping in the air

ЛКП «Лев» виховуватиме собак-терапевтів для реабілітації людей з інвалідністю. лкп лев, львів, канистерапия, собака-терапевт, інвалідністьКаністерапією займатимуться з людьми з фізіологічними та психічними вадами

Львів. ЛКП «Лев» виховуватиме собак-терапевтів для роботи із людьми з фізіологічними та психічними вадами. Перші сеанси каністерапії планують провести через кілька тижнів, інформує “Zaxid.net”.

Рішення виховувати собак-терапевтів команда ЛКП «Лев» прийняла після відвідин тренінгу із каністерапії у Луцьку. Як розповіла ZAXID.NET директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак, собак-терапевтів відбиратимуть та виховуватимуть кінологи, які мають досвід у цій сфері.

«Ми вже давно задумувались над тим, щоб мати таких собак, яких можна було би привести до діток з інтернатів, щоб створити для них позитивні емоції. І це все можна організувати, можна виховати тварин, які би мали терапевтичні здібності, і таким чином допомагати людям», – розповіла вона.

Із собаками-терапевтами займатимуться бійці АТО, самотні люди похилого віку, люди з інвалідностями, зокрема діти. Один сеанс триватиме не більше години (щоб тварина не змучилась) і обов’язково у присутності кінолога. В подальшому такі зустрічі повторюватимуться, поки людина не відчує позитивний ефект.

«У нас зараз вже є собачка, який у перспективі може бути терапевтом. Будемо протягом наступних трьох тижнів з ним працювати, а потім можна робити перші кроки у реабілітації», – зазначила Оксана Кошак.

Довідка

Каністерапія — один з видів реабілітації людини за допомогою спеціально відібраних і навчених собак під наглядом кваліфікованих фахівців. Щоб стати терапевтом, собака має пройти навчання та отримати відповідний сертифікат. Після цього тварину привозять до лікарні, хоспісу чи додому до пацієнта, де він залишається протягом визначеного часу. За словами фахівців, проведення часу із собакою заспокоює пацієнта та налаштовує його на позитивні емоції.

Катерина Родак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*